anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sie dzieje z cenami na allegro ?

musicman76
#12 Orędownik#

Odkryłem taką kwestię: produkt w Moich ofertach ma cenę 245zł czyli jest ok a jak wchodzę w tą aukcję to ma cene 5zł, wczoraj sprzedałem 2 szt produktu za 3zł o wartości 40zł czyli straciłem 34zł ale myśle dobra wysyłam nie chce negatywa od kupującego niech ma. Co się dzieje z tym Allegro ??? Dla zaobrazowania sytuacji PrtSc poniżej...

1.jpg2.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Xard86
#10 Popularyzator#

Allegro łączy aukcje różnych sprzedawców tego samego produktu ( po kodzie EAN ) i ktoś inny musiał wystawić ten przedmiot za 5zł ( u mnie Twoja oferta teraz wyświetla się prawidłowo za 245zł ). Natomiast nie mam pojęcia czemu te 5zł wyświetliło się przy Twojej ofercie - jeżeli coś się chrzani w systemie to szykują się grube święta.

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Już zmieniłem dobrą cene czyli 245zł w porę to zauważyłem ale gdybym nie zauważył no to miałbym niezłą sprzedaż...

oznacz moderatorów

Xard86
#10 Popularyzator#

A nie korzystasz z jakiegoś programu który obniża cenę do poziomu najtańszej oferty? Może coś w konfiguracji się pochrzaniło?

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Nie korzystam z żadnego programu, bardzo dziwna sytuacja.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 skonsultuję to i wrócę do Ciebie, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 otrzymałam informację, że cena oferty została zmieniona na 5,00 zł 2021-12-22 07:46:37 działanie zostało wykonane z poziomu Twojej przeglądarki internetowej. 
Zrzut został zrobiony chwilę później stąd rozbieżność, zmiana nie zdążyła się jeszcze wszędzie odświeżyć.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@musicman76

edycja grupowa to bardzo fajne narzędzie , ale trzeba uważać bo siepnąć się tam bardzo łatwo .

oznacz moderatorów