anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować dwie etykiety do paczkomatu dla jednego kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
nikszo
#8 Zapaleniec#

Klient kupił u mnie dwa przedmioty, które gabarytowo nie zmieszczą się do jednej skrytki paczkomatu. Opłacił podwójną przesyłkę 2x8.99zł allegro paczkomat inpost. przeszedłem do generowania i nie umiem zwiększyć ilości przesyłek do jednego kupującego

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
konto zamknięte
Nie dotyczy

nie musisz nic zwiększać, na liście powinny być dwie pozycje od tego kupującego 🙂

oznacz moderatorów
nikszo
#8 Zapaleniec#

właśnie chodzi o to że miałem kilka przesyłek do różnych odbiorców. opłaciłem i dopiero po wydrukowaniu widzę że jest to jako jedna paczka, dodatkowo przeliczyłem kwotowo i zapłaciłem też właśnie za pojedynczą.. a w zamówieniach jak byk jest że przesyłki dla klienta 2

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

niemożliwe, sam tak miałem, akurat nigdy podwójnie nie wysyłałem, ale pozycje były dwie na Pip np, gdzie za jedną robiłem zwrot 🙂

oznacz moderatorów
nikszo
#8 Zapaleniec#

no nic... strace, opłacę i wyślę normalnie drugą paczkę... cofnąć, edytować, ani nic zmienić się nie da. jak pobieram paczki do wysłania wychodzi brak... musztarda po obiedzie, następnym razem przed zapłaceniem będę szukał jak to zrobić

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

w imporcie szukaj, nie w przesyłkach, tam masz WYGENEROWANE: tak, nie 🙂

oznacz moderatorów
nikszo
#8 Zapaleniec#

o super. poszło ! Dziękuję!!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

spoko 🙂 😄

oznacz moderatorów
WolleAmore
#8 Zapaleniec#

Nie mogę tego znaleźć. Jak to zrobić ? Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WolleAmore już tłumaczę 🙂 Po przejściu do Managera Przesyłek trzeba wybrać kolejno Allegro > Import Allegro Inpost i w miejscu zaznaczonym na zrzucie wybrać "wygenerowane" i kliknąć "szukaj". Następnie zaznaczyć odpowiednie zamówienie i wybrać sposób nadania.  
manager przesyłek.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WolleAmore
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, spróbuję następnym razem 🙂

oznacz moderatorów