anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z pomyłkowym zwrotem?

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Dostałam paczkę zwrotną.... gdzieś, ktoś w InPost ( bo gdzie?) pomylił etykiety i zamiast mojej paczki otrzymałam zabawkę dziecięcą.  (Pominę absurd zapakowaną w worek od śmieci!)

Jak się z tym zmierzyć,?? 

 

Marzena

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Reklamuj w InPoście lub u nadawcy . W sortowni wszystkie uszkodzone paczki są sprawdzane i spisywane protokoły ,widocznie ktoś przy przepakowaniu pomylił etykiety i tam powinna być skierowana reklamacja.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kontaktD 

  Zapytaj kupującego czy nie zwracał też zabawki bo może on pomylił kody zwrotu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Odezwał się klient, który robił do mnie zwrot. On namieszał umieszczając paczkę w paczkomacie. 

Osobiście nie robię żadnych ruchów. Czekam na dalszy rozwój akcji.

Dziękuje za wskazówki.

Pozdrawiam Marzena

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kontaktD 

Klienci sami się już gubią w swoich zwrotach. Ciekawe co zaproponuje, żeby rozwiązać problem 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Żeby było zabawniej dostałam ową zabawkę zamiast haków rynnowych. Także moja reakcja na jej widok była powalająca śmiechem😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kontaktD miałem identyczną sytuację , ale ja otrzymałem koszulę nocną zamiast higieny .😁

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria w sumie mogłeś być wygranym ;D. Może damska i na żonę by pasowała? ;D 😁😅

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skill_Player 

  Aż wpisałam w wyszukiwarkę - koszula nocna męska i o dziwo są 😂😃

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg przed napisaniem sprawdziłem to bo miałem prześwity, że są nie tylko damskie tak aby nie walnąć jakiegoś babola, bo wiadomo - ludzie różne rzeczy kupują ;D ^^ 😂

Ja tam od pasa w górę kimam "po Bożemu" ;D 😅

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Skill_Player @Kaliope_Brzeg  takie było moje pierwsze skojarzenie bo owszem czekałem na zwrot , ale innych gabarytów , kurier wszedł i wyszedl , a ja zostałem z folipakiem w ręce , zaglądam nie patrząc na etykietę - jakiś ciuch , ot se pewnie moja sta.... złotko coś kupiło i zabrałem do domu nie zerknąwszy dalej co tam jest. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kontaktD 

A sklep z zabawkami dostanie haki rynnowe 😂 Albo i jeszcze coś innego jeśli kupujący zwracał więcej towarów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Z tego co mówił, to w grę wchodziło więcej paczek. Więc niech się z tym sam buja🤣😂

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jak będzie chciał odesłania, napisz, że owszem chętnie ale za osobną opłatą.

oznacz moderatorów

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Ale co dalej,,?

Zakładka zwroty. Teoretycznie otrzymałam zwrot , powinnam zwrócić należność. Ale jak, za co, skoro klient jest nadal w posiadaniu haków??

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i co teraz? Zwrot ale nie tego co zostało kupione.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kontaktD oj to rzeczywiście skomplikowana sytuacja, tym fajniej, że podchodzisz do tego z humorem 😉 W tej sytuacji poinformuj proszę kupującego, że wstrzymujesz się ze zwrotem do czasu otrzymania przesyłki, którą u Ciebie kupił. Jeśli chodzi o przesyłkę jaką otrzymałaś to kupujący powinien wskazać co z nią zrobić i do kogo odesłać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Pani Moniko, zapomniała Pani dodać , że ma dodatkowo opłacic odesłanie niewłaściwej paczki, bo sprzedawca nie ma obowiązku placenia za nieswoje błędy.

oznacz moderatorów