anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas na wyslanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
MEKspzoo
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! Zamówienie ( numer 84337000-abc3-11ee-b013-ff267c404425) wskoczyło w pt. po godzinę 13-00 ( mamy ustawioną godzinę graniczną 12-00), ustawiony czas na wysyłkę w ofercie 2 dni! Dlaczego algorytm Allegro policzył i wskazuję, że w poniedziałek zamówienie ma zostać wysłane?

Screenshot 2024-01-08 at 12-05-48 Zamówienia.png

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@MEKspzoo nie możesz technicznie mieć godziny granicznej i 2 dni na wysyłkę 😄 Godzina graniczna działa jak masz natychmiast lub 24 h !!!  z tego wynika że masz godzinę graniczną i na wysłanie masz czas czas dziś do północy 🙂  pewnie masz krótszy czas niż 2 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MEKspzoo poprosiłam już zespół o sprawdzenie statystyk z Twoich dotychczasowych wysyłek i jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MEKspzoo dostałam już potwierdzenie, że ten komunikat pojawia się w Twoich ofertach, ponieważ z dotychczasowych statystyk wynika, że wiele zamówień wysyłasz w 1 dzień, a nawet tego samego dnia dla deklaracji 2 dni. Jeśli nie chcesz żebyśmy pokazywali wcześniejszy czas w Twoich ofertach to zakładce Skuteczność wysyłki znajdziesz przycisk [wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja].

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów