anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas przelewu srodków z Przelewy24

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Prosze o odpowiedz,ile czasu potrzebuje Allegro na przelanie srodków z Przelewy24 na moje konto? zlecenie wypłaty zgłosiłam wczoraj o 9,35,do tej pory kasy nie ma..co sie dzieje? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

U mnie przelewy z przelewów24 wchodzą miedzy 8:45- 9:30. Ale to od banku zależy. To Ci wpadnie jutro, pewność z wypłata tego dnia to jest dla środków wypłaconych przed 8. Czasem troszkę po 8mej jeszcze wejdą...

oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

ale wypłątę zleciłam wczoraj,mineło 24 godz.z okłądem..one powinny wejsc na konto na południowej sesji dzisiaj..

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Termin maja do końca następnego dnia roboczego. Napisałam Ci jak u mnie to wygląda ale kilka razy zdarzyły się jakieś poślizgi i np weszło po południu. Może ze 2-3 razy na rok ale też było. Ale nigdy nie przekroczyli tego następnego dnia roboczego, max 16:30 było i to raczej payu, na przelewy tyle nie czekałam...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Generalnie wypłaty są realizowane najpóźniej do końca następnego dnia roboczego. Z tego co widzę, wypłata zlecona wczoraj 8.01 została już zrealizowana. Proszę napisz do nas w tej sprawie przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

jak nie wejda o 15,to podam nr wypłaty przez formularz,pozdr.

oznacz moderatorów