anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki. Mam ustawiony czas wysyłki 1 dzień. Przy ofwrcie np. dzisiaj pokazuje że we wtorek

Lidialew55
#9 Pomysłodawca#

Mam ustawiony czas wysyłki 1 dzień. Dzisiaj mi pokazuje, że we wtorek. Dlaczego?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lidialew55 Twoja deklaracja wysyłki jest tylko jedną z wartości, jakie bierzemy pod uwagę, obliczając przewidywany czas dostawy. Wszystkie informacje na temat pozostałych znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

diegoaragon
#10 Popularyzator#

@Lidialew55 zakup/wpłata dziś tj. piątek -> wysyłka w poniedziałek i dostawa na wtorek. Wg mnie wszystko zgadza się..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@diegoaragon Bez przesady jak wyślesz do południa w piątek to wielu dostawców już w poniedziałek dostarczy .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  a smart paczkomaty bedą już na jutro. ( sobota)

oznacz moderatorów

diegoaragon
#10 Popularyzator#

@kolekcjoner608  -  Lidialew55 podaje, że czas wysyłki ma ustawiony na 1 dzień nie na "wysyłka natychmiast"..

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 

Nigdy nie wysyłam w dniu zakupu i nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie wiem czego chcielibyście, żeby Allegro pokazywało, że dostawa na wczoraj? Jak ktoś jest taki szybki niech deklaruje dostawę natychmiast, tak też niech wysyła i być może ustawienia się zmienią.

Sami dążycie do tego żebyśmy zostali jakimiś turbosprzedającymi biegającymi od rana do wieczora z paczuszkami.

_____________
Kama
oznacz moderatorów