anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
budrol_2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam problem z czasem wysyłki. Mam ustawione na 2 dni robocze, ale jak wejdzie się w dany produkt wyświetla " przewidywany czas dostawy 4 dni". Oczywiście wyłaczylam w zakladce "skuteczność wysyłki" i nic nie pomogło. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ty masz ustawione że wysyłasz w ciągu 2 dni a system dolicza czas dostawy i pokazuje że za 4 dni przesyłka będzie teoretycznie u klienta .

oznacz moderatorów
budrol_2
#7 Wielbiciel#

Czy można to zmienić? I czemu tak się dzieje ? Przeważnie zamowienia np z weekendu wychodzą w poniedziałek i u klienta są we wtorek a nie w czwartek. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@budrol_2 algorytm przewidywanego czasu dostawy oblicza go na podstawie historycznych danych na temat nadawania przesyłek, dlatego to ważne, aby ten czas był jak najdokładniej przez Ciebie określony. Jeśli czasem wysyłasz później, to spowoduje, że algorytm wydłuży czas. 
Informacje o czasie przewozu znajdziesz tutaj
Jeśli deklarujesz dwa dni na wysyłkę, a czas przewozu to dwa dni, to przewidywany czas dostawy pokaże dostawę za 4 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
budrol_2
#7 Wielbiciel#

Przesyłka odebrana przez kuriera jest na drugi dzień u klienta więc czas przewozu nie wynosi 2 dni chyba że poczta polska wiadomo. Oczywiście, że są sytuację że przesyłka wyjdzie 1 dzień później . Ostatnio powtarza się to przez strajk rolników na co nie mamy wpływu. I co w tej sytuacji zrobić co na to algorytm ??

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic, zawsze możesz pisać i prosić Allegro wyłączenie danej przesyłki z jakości, ale pamiętaj że decyzja i tak należy do Allegro.

oznacz moderatorów
folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Algorytm żyje swoim życiem. Ja mam paczkę bez smarta więc przez algorytm jest liczona jako "gorsza" w sensie mniej priorytetowa 🙂 Zakup 9.04, wysyłka 10.04 i wstawię screena jak będzie u klienta a na pewno nie będzie to poniedziałek....

poczta.JPG

oznacz moderatorów