anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na weryfikację Przelewy24

Comfort-Home
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Jak długo czeka się na weryfikacje. Dokumenty wysłałem (skan dowodu).

Przelew zrobiłem i już wrócił. Ponieważ dalej widnieje w serwisie "Czekamy na Twój przelew (1,01 zł)" wysłałem po raz drugi przelew, choć nie wiem, czy już nie trzeci i dalej nic.. trochę się tam środków uzbierało dalej ale nie mogę ich odzyskać...coś mi tu śmierdzi celowym działaniem ponieważ czytając to forum dużo osób miało ten sam problem. Może czas zainteresować tym tematem odpowiednie instytucje...

A może macie jakiś sprawdzony sposób jak na nich wpłynąć...

Konkurencja rośnie w siłę..... i nie robią takich problemów.... ewidentnie pchacie swoich klientów którzy Was karmią w ręce alternatywnych rozwiązań.... miarka powoli się przelewa...

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@Comfort-Home To powinno trwać do pięciu dni roboczych. Jeśli dane konta Allegro są zgodne z danymi konta w banku, nie mają podstaw do przeciągania. Dobrym sposobem jest zgłoszenie problemu tutaj, to często przyspiesza weryfikację. Możesz też dzwonić do Przelewy24 lu pisać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Comfort-Home Wypłaty przez Przelewy24 są już aktywne na Twoim koncie. Z tego co widzę, zleciłeś już również poprawnie wypłatę tych środków na swój rachunek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Comfort-Home
#7 Wielbiciel#

Sposób wypłaty zdefiniowany był już wcześniej, niestety nie był realizowany z uwagi na przeciągająca się procedurę weryfikacji o której wspomniałem powyżej.

Widzę jednak że upublicznianie tych informacji przynosi odpowiedni skutek, wreszcie ktoś zajął się tą sprawą i kilka godzin później weryfikacja została zakończona.

Dla wszystkich, klientów Allegro u których czas oczekiwania na weryfikacje "przelewy 24" trwa dłużej niż zakładany w komunikacie 5 dni polecam upublicznianie tej informacji.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

Krysiu21
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam ten sam problem, dwa przelewy zrobione, jeden już wrócił dokumenty i skan wysłane,  a przelewu zrobić nie można.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krysiu21 Dokumenty, które przesłałeś nie są kompletne. Czy dołączyłeś dwie strony dowodu osobistego? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Krysiu21
#7 Wielbiciel#

A to zaraz wyśle dwie strony, bo faktycznie wysłałem tylko front.

oznacz moderatorów

Krysiu21
#7 Wielbiciel#

no i poszło

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krysiu21 Wypłaty przez Przelewy24 są już aktywne na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Krysiu21
#7 Wielbiciel#

Dziękować.

oznacz moderatorów

lapi_18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Czy weryfikacja przelewu 24 można przyśpieszyć . Bo Sprzedałem dziś laptopa i nie miałem włączonego przelewu 24 . Wypełniłem dane przesłałem dwa skany dokumentu tożsamości . zrobiłem weryfikacyjny przelew . I zostało mieć nadzieje że uda się wszystko bo przelew mi wpadł na 2108.99

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lapi_18 Od naszego partnera finansowego dostałam informację, że przesłane przez Ciebie zdjęcie lub skan dokumentu jest nieczytelny. Dodatkowo prześlij przez formularz potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego, ponieważ przelew weryfikacyjny, który otrzymaliśmy, został wykonany z rachunku bankowego innej osoby.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lapi_18
#7 Wielbiciel#

Skany przesłałem jeszcze Raz a potwierdzenie wyśle w poniedziałek

oznacz moderatorów

lapi_18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

 

Wysłałem dziś skany zrobiłem przelew weryfikacja konto i dostałem informacje że dane są nie  prawidłowe . Pomimo tego ze wszystko zrobiłem dobrze . Najwyraźniej będę musiał zwruci przelew i dać se spokój. Bo nie mam już na to siły . 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lapi_18 Widzę, że zostałeś poproszony o przesłanie potwierdzenia przelewu weryfikacyjnego. Zrób to. Możliwe, że dzięki temu weryfikacja zakończy się pozytywnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lapi_18
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem to po wysłaniu przelewu . W sensie dodałem potwierdzenie przelewu .

oznacz moderatorów