anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZEMU NIE MA ZAKŁADKI "SPRZEDAŻ" W APLIKACJI MOBILNEJ?

piotras19
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem na sprzedaż dwa przedmioty i chciałbym zobaczyć jak idzie aukcja ale na aplikacji mobilnej. Jednakże nie widzę nigdzie możliwości podglądu statusu trwającej aukcji wystawionych przeze mnie przedmiotów. Wchodząc w MOJE ALLEGRO są tylko zakładki ZAKUPY LOKALNIE i KONTO. Logując się na komputerze zaś są zakładki ZAKUPY SPRZEDAŻ i KONTO no ludzie XXI wiek czemu nie mogę kontrolować sprzedaży swoich przedmiotów ze smartfona GDZIE ZAKŁADKA W APLIKACJI MOBILNEJ "MOJA SPRZEDAŻ" na pewno jej nie ma bo przejrzałem wszystko. Jeśli jej nie ma to DLACZEGO TAK JEST ? Proszę o WIĄŻĄCĄ odpowiedź na moje pytanie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

na telefonie możesz zajrzeć w panel sprzedaży przez aplikację ze zwyczajną przeglądarką stron internetowych

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

W aplikacji mobilnej jest wszystko,wystarczy tylko poszukać 🙂

moje allegro->konto->twoje dane->sprzedaż

Masz tam wszystko jak na kompie

Można nawet wystawić aukcje.Niestety nie da się dołączyć zdjęć,ale jeśli zrobisz fotkę,to takie zdjęcie można dołączyć

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piotras19 aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową, więc opcje sprzedażowe są w niej ograniczone. Natomiast odnajdziesz zakładki związane ze sprzedażą (zgodnie z wiadomością od @na-obcasach) wchodząc kolejno w: moje allegro->konto->twoje dane->sprzedaż.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów