anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu program szybkich wysyłek nie działa?

PatmexHurt24
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Sprzedaję na allegro od dłuższego czasu, zamówienia pakuję i wysyłam w ten sam dzień. Zatem powinienem dostawać rabat z Programu Szybkich Wysyłek. Dzisiaj zobaczyłem, że udostępniliście opcję Statystyk. Gdy wszedłem w link, zobaczyłem "8% zamówień wysłanych od 11 sierpnia spełniło warunki programu."

Moje pytanie brzmi, czemu tylko 8% przesyłek spełniło warunki programu, skoro przesyłki nadawałem do paczkomatu w ten sam dzień, kiedy zamówienie wpłynęło

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

PatmexHurt24 zapewne nadajesz po godzinie granicznej i traktowane są jako nadane w dniu następnym .

  1. Wprowadzamy nową organizację odbiorów przesyłek – standaryzujemy i wydłużamy dostępne godziny nadania z korzyścią dla Klientów (dla większości lokalizacji)
  • Ujednolicamy zasady dotyczące godzin nadań przesyłek dla wszystkich zleceń podjazdów ad-hoc, nadań w Paczkomatach i PaczkoPunktach, dla przesyłek InPost Paczkomaty, przesyłek InPost Kurier oraz przesyłek Allegro.
  • Wprowadzamy podział kodów pocztowych w całej Polsce na 4 strefy, których rodzaj jest uzależniony od odległości od oddziału:
  1. strefa A – godzina graniczna 16:00
  2. strefa B – godzina graniczna 15:00
  3. strefa C – godzina graniczna 14:00
  4. strefa D – godzina graniczna 13:00
  • Godzina graniczna w każdej ze stref to maksymalna godzina nadania w Paczkomacie/PaczkoPunkcie lub godzina zlecenia podjazdu kuriera, tak by przesyłka wyruszyła w dalszą drogę jeszcze tego samego dnia.
  • Godzinę graniczną dla swojej miejscowości możesz sprawdzić tu -https://inpost.pl/godziny-odbiorow
  •  
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PatmexHurt24 Jest dodatkowy warunek. Przesyłka musi być dostarczona następnego dnia.

oznacz moderatorów

PatmexHurt24
#8 Zapaleniec#

Wszystkie paczki pakuję tak do godziny 10/11, po czym wstawiam do paczkomatu. To, że przesyłka musi być dostarczona następnego dnia, to chyba nie ode mnie zależy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

PatmexHurt24
#8 Zapaleniec#

PatmexHurt24_0-1630485665699.png

@xyz96 @mdrogeria 

jak na screenie widać, przesyłki doszły następnego dnia do odbiorcy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PatmexHurt24 Podaj proszę numery zamówień, które Twoim zdaniem powinny zostać objęte programem. Sprawdzimy to.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów