anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy świat zwariował?

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Klient otworzył dyskusję podając jako powód "problem z odstąpieniem/ rezygnacją z zakupu". Tyle że on w ogóle za to nie zapłacił - i twierdzi, że nie ma innej możliwości rezygnacji niż dyskusja ze sprzedawcą lub ponowienie płatności. Dodam, że kwota zakupu wynosi 4,50 zł (cztery złote pięćdziesiąt groszy).

Czy tylko mi się wydaje, że coś tu jest chore? Tracę czas na pisanie odpowiedzi, która nie może być sensowna, bo przecież ja nie mogę za niego zrezygnować z zakupu, ani nie mam żadnej innej możliwości jakiegokolwiek działania. Wystąpiłem oczywiście o zwrot prowizji, jako powód podając, że "klient odstąpił od umowy".

Ale z takich bezsensownych pustych dyskusji o niczym jestem oczywiście rozliczany i punktowany w "jakości sprzedaży"

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

dawal50
#14 Krzewiciel#

Też kiedyś otrzymałem dyskusję jak ktoś nie zapłacił. Napisałem że nie było potrzeby zakładać dyskusji i wystarczy jak potwierdzi że nie zapłacił w mailu z allegro.

Posiadanie dyskusji raz w miesiącu to w sumie plus, bo daje dodatkowe punkty w trafności. Jak odpisałeś szybko to wyjdziesz z tym na plus.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Ja mu też dość szybko odpisałem, ale szczerze mówiąc sensu nie widzę w tym żadnego. Myślałem, że uprawianie fikcji odeszło w niebyt wraz z PRL, ale jak widać na Allegro nadal trzyma się mocno 😛

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  @dawal50  Ja miałam zdyscyplinowanego dyskutanta :

  XXXX  07 marca 2020 21:07
Powód otwarcia dyskusji: problem z odstąpieniem/ rezygnacją z zakupu
Anulacja
07 marca 2020 21:08
Kupujący zakończył dyskusję.
 
Wszystko trwało minutę 🙂
_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Kaliope_Brzeg  Ale chyba nie zdążyłaś odpowiedzieć, będą minusy 😛

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@TomBanknoter strona jakości aktualizowana jest codziennie więc byłoby widać czy coś odjęło

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Jo, tak ponury żart 🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TomBanknoteraż zajrzałam, jestem SUPER HIPER 😄 Nawet mam, że odpowiadam od razu mimo tego że odpowiedzieć nie było mi dane .

Utworzone dyskusje:1
Klienci założyli Ci 1 dyskusję. Szybko odpowiadając i efektywnie rozwiązując problemy klientów pokażesz, że dbasz o wysoką jakość ich obsługi.
0 / 0
Nieoceniany

Terminowe odpowiedzi w dyskusjach:100%
W dyskusjach zawsze odpowiadasz w ciągu 24 godzin. Dzięki temu nawet w przypadku problemów, klienci mogą liczyć na Twoją obsługę i zaangażowanie.
20 / 20
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!

Średni czas odpowiedzi w dyskusjach:0m
Szybko udzielasz odpowiedzi w dyskusjach. Dla Twoich klientów to znak, że dbasz o ich obsługę.
30 / 30
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!

Nierozwiązane dyskusje:0,00%
Świetnie! Na 257 transakcji z ostatnich 30 dni, nie masz żadnej nierozwiązanej dyskusji.
10 / 10
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro!
_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Kaliope_BrzegNo fakt, paradoksalnie brak otwartych dyskusji (czyli niesprawianie problemów) jest znacznie niżej punktowany. Czyli jednak ten świat zwariował, a przynajmniej świat allegrowy

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TomBanknoter @Kaliope_Brzeg Czyli co pewien czas dla podbicia statystyk, trzeba poprosić znajomego aby kupił, otworzył dyskusję, poodpowiadać w 2-3minuty, zamknąć. W razie czego : powtórzyć 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Albo kupić od siebie jako niezarejestrowany użytkownik i podyskutować z samym sobą .  Paranoja

Twoje BRÓSLI zawsze poprawia mi humor 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_BrzegDałbym Ci jakąś fajną emotkę gdybym je miał.... ( ale podobno Dział Techniczny nad tym pracuje )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Wiadomość z ostatniej chwili: XxxxxX uznał zgłoszony problem za rozwiązany.

Tompress (TomBanknoter), cieszymy się, że udało się rozwiazać problem = pic na wodę fotomontaż 😛

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  Pic nie pic, statystyki szybują w górę 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Kaliope_Brzeg  Właśnie dlatego mówiłem, że jest jak w PRL. Tyle że tam się to nazywało "wskaźniki" a nie statystyki 😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@TomBanknoterjakby się tak zastanowić na gruncie polskich przepisów to taki Kupujący ma rację że zakłada dyskusję

Ustawa konsumencka mówi, że Kupujący ma być wyraźnie poinformowany o fakcie że prawidłowo odstąpił od umowy i umowy nie ma

 

Problemem są głupawe teksty pisane nowomową w serwisie allegro - Kupujący biorący je dosłownie zawsze ma problem

oznacz moderatorów