anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro to sposób na nieoprocentowane krótko terminowe pożyczki ?!

lon_gin_01
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry oj dobry , Allegro to dobry sposób na  " Chwilówki " nie oprocentowane !!!

( takie na 1,5 miesiąca )

Z poważanie Tadeusz Ledzion

Ps może to sprawdzić z kumplami poprzez media społecznościowe ?

Może teraz autoryzacja się powiedzie - nie ma pytania nie ma problemu ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Rzucisz temat i już koniec, może opisz.😁

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Chyba coś wleciało na grubo przed napisaniem 😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie zaczął pisać o parę łyków za późno. Dobra rada zaczęła się od milczenia.

oznacz moderatorów

lon_gin_01
#8 Zapaleniec#

Przemilczę !

oznacz moderatorów

lon_gin_01
#8 Zapaleniec#

Kupuję na aukcji Allegro Kup Teraz automatycznie przekierowanie na stronę banku płace , a po paru dniach zwrot kasy i info - brak towaru na magazynie ! Ok ! Ale uparłem się żeby kupić dany przedmiot -tu słuchawka bezprzewodowa , wyszukuję i mam okazuje się że to ten sam Sprzedawca !! Ma parę kont na Allegro i oferuje ten sam przedmiot w tym samym czasie w różnych cenach !

Po co te aukcje jeśli nie ma towaru ?! Pożyczka nieoprocentowana na parę dni ?!

Proszę przykład ;

Nr. aukcji  - 10436051336 -[edycja] ,

następna - 10419202521 - [edycja],

i z mojego zakupu - 10431789501 - [edycja].

To ten sam adres, więc nie ma sensu robić zakupów jeśli to ta sama osoba !

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@lon_gin_01  Aukcje są po to żebyś mógł wystawić odpowiedni komentarz i ocenę sprzedawcy.  Kilka takich nieoprocentowanych pożyczek i sprzedawca  zorientuje się że  nie było warto, bo raptownie spadnie mu jakość  sprzedaży, a w skrajnym przypadku nawet mogą mu zablokować konto.

Pozdrawiam wzajemnie

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@lon_gin_01 
Możesz płacić np. "Allegro Pay". To jest taka nieoprocentowana pożyczka od Allegro, ale dla Kupujących i nawet na 30dni. Na brak towaru u Sprzedawcy nie poradzisz, ale przynajmniej nie musisz w takich przypadkach sięgać po swój portfel.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@lon_gin_01  moim zdaniem to nie mialoby sensu.

Brac od klienta kilkanaście czy kilkadziesią  złotych na " chwilówke" ????

Tyle to sobie może z karty pobrac tez bez odsetek 🙂

Jeśli myślisz że ktoś zawiera tysiąc takich transakcji aby mu sie uzbierała kwota to także jest bez sensu. Do obsługi takich transakcji potrzebny byłby zatrudniony pracownik. By pilnować : terminów, zwrotów, pisania z klientami itp. - a to koszt dużo wyższy od odsetek bankowych

Wiec jak tu sensu ekonomicznego nie widze

Myśle raczej ze problem jest w tym i sprzedawca dopiero zamówił towar z jakiegoś dalekowschodniego kraju i opóxniła sie dostawa co jest teraz nader częste. Wiec teraz musi sie klientom łumaczyc. Wystawil prawdopodobnie dużo wiecej towaru niż miał, towaru zabrakło u niego i/lub u jego dostawcy no i klops.

Twoja teoria o chwilówkach niestety jak dla mnie nie ma sensu

oznacz moderatorów

lon_gin_01
#8 Zapaleniec#

Nr. aukcji ;

10431789501 - [edycja]

10419202521 - [edycja]

10436051336 - [edycja]

10443109474 - [edycja]

10427292359 - [edycja]

10444306739 - [edycja]

10452335454 - [edycja]

Brak towaru ,ok ale dlaczego nie ma żadnej info o tym na żadnym koncie ( to jest jeden przedmiot, nie wiem jak jest z innymi wystawionymi przedmiotami ? ) .

Czy zwroty przelewów na konta klientów i tłumaczenia nie powodują więcej straty czasu i energii ,niż zamieszczenie stosownej info.

Wie o problemie ale nic z tym nie robi !!  Gdzie tu jest sens w tej sytuacji ?

Czy ja mam z góry zakładać że każdy Sprzedawca może, powtarzam, może nie mieć towaru i pisać lub dzwonić ( jeśli jest taka możliwość ) i upewniać się czy transakcja dojdzie do skutku ?

Przecież takim podejściem marnuję czas danego Sprzedawcy i oczywiście swój !

Czy Allegro nie ma możliwości wpłynąć w jakiś sposób na takiego niesolidnego Sprzedawcę , przecież rzutuje to na innych ( na szybko to wychodzi, że 10 czy 20 Sprzedawców wystawia aukcje bez tego przedmiotu - oczywiście po sprawdzeniu komentarzy czy adresów mam info, że to ta sama osoba ) 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lon_gin_01 Przekazałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji. Odpowiedni zespół zbada czy nie dochodzi tutaj do naruszenia  naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów