anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jak klient nie odbierze paczki może wystawić nie polecam

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Mamy  sporo nie odebranych  paczek . chcemy z tym walczyć tylko czy klient nie odbierają paczki może wystawić nie polecam?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

może

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Od kiedy tak jest że nie może wystawić oceny jak nie odbierze paczki?  ponieważ wiem iż kiedyś mógł wystawic ?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Od zawsze 

1. klient wszystko moze

2. jak nie odebrał to transakcja się nie kończy. On czeka na zwrot środków przecież 

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

pytam o coś innego

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Jeśli paczka była wysłana a zamówienie nie było anulowane to może wystawiać ocenę 

tak było, jest i tak będzie 

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

aha to zabawa trwa nadal kupujacy kupuje nie odbiera a jak mu napiszesz proszę o zwrot za wysyłkę to on Ci bach nie polecam .

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Oczywiście 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@robertrutkowski ale z czym Wy chcecie walczyć?

1) klient nieodbiera opłaconej paczki i odstępuje od umowy ( np zgłasza zwrot przez allegro lub w wiadomosci)- normalna procedura - zgodnie z prawem zwracasz wpłate+ koszt najtańszej wysyłki 

2) Klient nie odbiera opłaconej paczki i nie odstępuje od umowy ( nie kontaktuje sie) - paczka na półke i nie podejmujemy zdanych działan ponieważ paczka jest własnością klienta ( my po roku braku kontaktu  utylizujemy). A jeśłi klient sie kontaktuje ustalacie co dalej, czasem chce ponownej wysyłki ( wówczas dopłaca koszt przesyłki ) czasem chce zrezygnować ( wówczas jeśłi jeto to po 45 dniach my dopuszczamy taką możliwość pomniejszając zwracaną kwote o poniesione koszty - prowizja allegro której juz nie można odzyskać) 

3) Klient nie odbiera przesyłki pobraniowej - jeśłi to mała skala - wlicz w koszty , jeśłi to duża skala - nie udostępniaj pobraniówek.

Nie rozumiem z czym tu walczyć.

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

ja wszystko wiem ! tylko wprowadzili jakieś zmiany niby i nie wiem dalej czy wystawic  nie polecam jak nie odbierze paczki

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Ale ty nie możesz nic oceniac Jeśli jesteś sprzedającym 

ocenia kupujący tylko i wyłącznie 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@robertrutkowski piszesz trochę chaotycznie i nie do końca wiadomo co masz na myśli , a zasada jest prosta , ocenę może wystawić tylko klient sprzedającemu w regulaminowych RAMACH CZASOWYCH , jedynym wyjątkiem jest anulowanie transakcji przez kupującego lub przez allegro ..... nie mylić z odstąpieniem od umowy .

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

napisałem jasno czytaj ze zrozumieniem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@robertrutkowski wytłumacz proszę znaczenie tego wpisu cyt ,,....wprowadzili jakieś zmiany niby i nie wiem dalej czy wystawic  nie polecam jak nie odbierze paczki,,

Ty wystawić czy on wystawić ?

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

szok ! napisałem jasno czy kupujacy jak nie odbierze paczki może wystawić opinie nie polecam !

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

A późniejszymi wpisami zasiałeś zamęt 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@robertrutkowski Tak , może wystawić , ma na to 90- dni i w tym czasie może jeden raz samodzielnie ją zmienić .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@robertrutkowski Kupujący nie może tylko w jednym przypadku wystawić oceny sprzedającemu: Jeśli pomylisz się podczas zakupu i anulujesz go w zakładce Moje zakupy, nie wystawisz oceny dla takiego zamówienia. w każdym innym przypadku wystawia!!!!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Mozesz, wszystko możesz, nawet dyskusję możesz rozpocząć że sprzedający ci nie podziekował.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. widzę ,że tak samo jak ja zrozumiałeś co autor wątku miał na myśli 😁

oznacz moderatorów