anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest coś gorzej działające od powiazania produktu z katalogiem???

pixarcars-pl
#1 Nowicjusz#

Niech mi ktoś wytłumaczy jak walczyć z tym burdelem jakim jest katalog? Mam wszystko przepisane z etykiety ale  przy łączeniu pisze jak poniżej:

Nie udało się połączyć oferty z Katalogiem

 

Nie udało się połączyć z Katalogiem 1 oferty.

Oferta 11490134770 - Niepoprawna wartość parametru Model (237206) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "Rocky".Oferta 11490134770 - Niepoprawna wartość parametru Kod producenta (224017) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "6040907".

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pixarcars-pl
#1 Nowicjusz#

Mój przedmiot to nie Rocky...

Dodam równiż że 90% katalogu jest zwalone. Czy ktoś ma na to radę?

oznacz moderatorów

pixarcars-pl
#1 Nowicjusz#

Niepoprawna wartość parametru Model (237206) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "brak". Niepoprawna wartość parametru Kod producenta (224017) dla produktu w ofercie

 

Jak prawidłowa nazwa modelu może brzmieć "BRAK" ???

oznacz moderatorów

pixarcars-pl
#1 Nowicjusz#

 A z takim czymś co można zrobić? Dodam że wszystko jest dobrze przepisane...

 

Nie udało się połączyć oferty z Katalogiem

 

Nie udało się połączyć z Katalogiem 1 oferty.

Oferta 12228694657 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pixarcars-pl, wygląda na to, że próbujesz stworzyć nowy produkt, natomiast posiadamy już produkt z tym samym EAN-em, więc system nie pozwala stworzyć duplikatu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Na Allegro mają wszystko:

annas14firma_0-1659478100815.png

 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@annas14-firma To jest jakiś absurd. Ja w API nie mogę podać wartości typu "brak"/"inna" dla parametru, bo nie wolno. Jednak widzę są absurdalne wyjątki jak to. Super działa ten system, nie ma co 😕

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja już zbyt dużo o tym pisałem. Nie będę się powtarzał i wskazywał przypadków. To po prostu jest tzw. "Standard Allegro". Katalog produktów Allegro - to największy "kicz".

Co robią największe firmy? - ano wymyślają sobie własną firmę jako producenta, wymyślają sobie własny kod produktu, w miarę możliwości jeszcze swój EAN z własnego systemu sprzedaży. 

To się sprawdza i bardzo dobrze funkcjonuje. Dla jednego, tego samego produktu, wytworzonego przez tego samego producenta - na Allegro w katalogu produktów możesz mieć założonych nawet kilkadziesiąt "kartotek".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pixarcars-pl, widzę, że we wskazanych przez Ciebie przykładach chodzi o to, że parametry identyfikujące w Twoich ofertach oraz w produktach z katalogu nie zgadzają się. Możesz samodzielnie zgłosić błąd w produkcie, jeśli wartości są niepoprawne.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MOMAZU
#10 Popularyzator#

katalog allegro to DRAMAT! pomijając fakt, że przez wymóg od razu łączenia produktów z ich katalogiem nie działają żadne wtyczki do sklepów, które przyspieszały proces ( nikt nie będzie wystawiał 3000 aukcji ręcznie przez stronę allegro ;/)  to przykład:

wystawiony mam produkt, ma dodany kod ean i allegro twierdzi, że nie jest ten produkt przypisany z ich katalogiem. Wg ich instrukcji wchodze w edycję tego produktu, żeby wyszukać produkt z katalogu .... i co? okazuje się, że takiego nie ma. I pomimo tego, że wszystkie parametry, których wymaga allegro są uzupełnione to aukcja dalej widnieje jako taka nieprzypisana do katalogu  bo ich system nie tworzy nowej kartoteki.

Bubel x100

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Linka polipropylenowa a w katalogu kod producenta linka sznur wisielczy🤣

NiEDŁUGO wielu bedzie potrzebny.

oznacz moderatorów