anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakładką zwroty

matysport
#8 Zapaleniec#

Witam od wczoraj po wejściu w zakładkę zwroty nie mam nic tak jakby się w ogóle nie ładowała. Sprawdzałem z wielu przeglądarek, wyczyściłem ich pamięć podręczną i nadal nic. Czy ktoś z Was ma podobny problem, albo miał i sobie jakoś poradził to prosiłbym o zdradzenie sposobu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@matysport nie mamy podobnych zgłoszeń. Czy możesz przesłać zrzut ekranu z widocznym adresem strony? Zrzut ekranu jest konieczny przy zgłoszeniu problemu do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

matysport
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą dostałem informację z działu technicznego Allegro, że pojawił się problem techniczny i pracują nad nim. Sprawa nie dotyczy wszystkich kont.

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

269CB20A-1256-4A30-AF35-076827F9CD96.jpeg

Mam ten sam problem pusta zakładka nie ma jak zlecić zwrotu 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@matysport@zuzabizzu dzięki za Wasze zgłoszenia. Otrzymałam właśnie informację, że to błąd techniczny po naszej stronie. Pracujemy nad jego najszybszym wyeliminowaniem. Proszę Was o cierpliwość. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  A poprosicie też klientów czekających na zwrot o tą cierpliwość? jak rozumiem te dni nie będą liczone do zakładki "Szybkość zwracania środków klientom" w zakładce jakość sprzedaży? Problem jest po waszej stronie więc dajcie klientom jakąś informacje 

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Wiadomo jak długo potrwa jeszcze ten problem?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzabizzu przykro mi, ale jeszcze nie mamy konkretnych informacji, a zespół wciąż pracuje nad rozwiązaniem. Czy mogę poprosić Cię o informację, że obecnie problem nadal występuje i zakładka zwroty jest u Ciebie pusta (przed sprawdzeniem wyczyść proszę przeglądarkę z której korzystasz)?
Rozumiem, że Twoja wiadomość sugeruje, że nadal jest problem, ale widzę w zadaniu dotyczącym tego problemu aktualizację, więc chcę się upewnić jak to wygląda w tej chwili, abym mogła przekazać zespołowi technicznemu aktualną informację.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

matysport
#8 Zapaleniec#

Tak problem występuje cały czas. Nie jest to problem czyszczenia pamięci przeglądarki ponieważ po przelogowaniu na inne konto nie ma takiej sytuacji i wszystko jest ok.

oznacz moderatorów

matysport
#8 Zapaleniec#

U mnie przed chwilą wszystko wróciło więc problem wygląda na rozwiązany.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@matysport super, dziękuję za inforamcję! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja byłbym z tego powodu szczęśliwy. Niestety tak nie jest. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów