anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy katalog Allegro zostanie zlikwidowany?

musicman76
#10 Popularyzator#

Czy jest szansa że te katalogi Allegro zostaną zniesione ? Przecież to jest beznadziejna sprawa, mam wystawiony produkt z eleganckim PRAWIDŁOWYM tytułem a tu obok jakiś tytuł powstaje w ogóle z **piiip** wzięty, przykładowo mam pokrowiec czarny a wyskakuje pokrowiec czerwony, klient pisze do mnie i się pyta gdzie tu jest kolor czerwony, to jest nagminne ze wszystkimi produktami zmieniają się nazwy, cały czas trzeba sprawdzać i marnować czas na kolejny głupi wymysł Allegro.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:94057046
#12 Orędownik#

Odpowiedź na pytanie jest prosta i niektórym znana: nie.

oznacz moderatorów

musicman76
#10 Popularyzator#

Też tak myślałem 😞

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

allegro w końcu coś będzie musiało z tym zrobić, bo pojawia się coraz więcej wkurzonych klientów, którzy są przez ich "ułatwienia" wprowadzani w błąd. A wiadomo, wkurzony klient może już nie wrócić na zakupy do miejsca pełnego błędów. Boję się jednak, że już szybciej wprowadzą regulaminowy przykaz darmowej pracy na rzecz aktualizacji katalogu produktów dla sprzedawców, niż ich samodzielna próba naprawy tego bubla jakim jest produktyzacja. 

oznacz moderatorów

logario_ig
#11 Animator#

Na stronie to jeszcze jest spoko, bo w miarę dobrze widoczny jest tytuł oferty. Ale prawdziwy dramat jest w aplikacji na telefon - tam widać praktycznie tylko nazwę produktu - tytuł oferty jest zakopany gdzieś dalej i trzeba go szukać (jest ledwo widoczny, małymi literkami i w szarym kolorze - gdzieś między nazwą sprzedawcy, a informacją o wysyłce). Ostatnio próbowałam coś kupić właśnie przez appkę i krew mnie zalewała, bo te nazwy produktów po prostu wprowadzają w błąd i nie wiadomo co się tak na prawdę kupuje. Dramat!

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@logario_ig dziękuję za zwrócenie na to uwagi! Zgłosiłam to do odpowiedniego zespołu. 

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów