anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś oprócz mnie ma dzisiaj problem z zamówieniem kuriera i pobraniem etykiet?

badams71
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Po uzupełnieniu wszystkich danych przechodzę do zamawiania kuriera, a kółeczko się kręci i kręci od ponad pół godziny i nic nie mogę zrobić. Następnym krokiem jest generowanie etykiet, więc rozumiem, że dzisiaj nie nadam paczek do DPD i UPSa?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

peker_84
#9 Pomysłodawca#

ok działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

wystarczy włączyć stary widok nadawania paczek tak jak pisał ktoś wcześniej

 

 

oznacz moderatorów

agulat
#8 Zapaleniec#

Jak to zrobić na allegro lokalnie?

 

oznacz moderatorów

agulat
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wygenerować etykiety na allegro lokalnie. Jak mogę włączyć stary widok nadawania paczek? Z góry dzięki\

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Nie sprzedaję na allegro lokalnie, ale na normalnym jest tak, że kiedy jest się na stronie nadawania paczki, u samej góry jest napis w ramce, że allegro zmienia formularz nadawczy i do jakiegoś tam dnia mogę jeszcze przełączyć na stary widok. Poniżej jest klik do starego widoku.

oznacz moderatorów

puh_ip
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Kółeczko się kreci i kręci 😞

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@puh_ip, mogę Cię prosić o więcej szczegółów dotyczących tego problemu? Przydatny byłby np. zrzut ekranu, na którym go widać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mieso1313
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  na allegro lokalnie wygląda to takBez tytułu.jpg

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Na zrzucie nie będzie nic pomocnego widać. Znacie nowy formularz nadawczy, prawda? Kiedy już się zapisze wszystkie przesyłki (czyli 20, bo tyle można naraz), to klika się "PODSUMOWANIE" na dole i przenosi nas na stronę, gdzie można wybrać czy zamawia się te przesyłki z podjazdem kuriera (i o której godzinie) czy bez. Po wybraniu odpowiedniej opcji klika się "ZAMÓW" na dole po prawej stronie, ale obecnie przycisk robi się szary i kręci się na nim kółeczko ładowania. Tyle i tylko to, co opisałam w ostatnim zdaniu widać by było na zrzucie ekranu. Następnym krokiem (gdyby "ZAMÓW" działało) jest generacja etykiet, więc osoby, które nie zorientują się, że mogą jeszcze korzystać ze starego formularza nadawczego, nie dadzą rady nadać dzisiaj przesyłek.

oznacz moderatorów

agulat
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu (108).pngDzień dobry
Jestem sprzedawcą. Mam problem na Allegro lokalnie. Nie mogę utworzyć etykiety nadania w inpost. Pod okienkiem przygotuj paczkę do nadania widnieje komunikat: Opcja niedostępna z powodu przerwy technicznej inpost. Taki sam problem pojawia się także podczas korzystania z aplikacji allegro lokalnie. Na stronie inpostu nie znalazłam żadnych komunikatów o przerwie.
Proszę o pomoc

oznacz moderatorów

peker_84
#9 Pomysłodawca#

strona inpost działa normalnie , teraz etykiety mi wydrukowało ale na ich stronie  https://manager.paczkomaty.pl/     nie wiem czy ona obsługuje "allegro lokalnie"

 

" normalne" allegro obsługuje sie na tej stronie

oznacz moderatorów

puh_ip
#9 Pomysłodawca#

Kurier zamówiony po przełączeniu na stary widok.
Te same objawy co u @badams71 . Czyszczenie pamięci nie pomogło.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@badams71@puh_ip - otrzymałam informację, że problemy związane z Wysyłam z Allegro już się stabilizują. Proszę Was o cierpliwość, problem z długim ładowaniem powinien niedługo ustąpić. Sprawdźcie za jakiś czas. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

peker_84
#9 Pomysłodawca#

tutaj jest strzałka gdzie zmienic na stary widok wysyłania paczek 20220301_100718.jpg

oznacz moderatorów