anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś też ma problemy z e-nadawcą w dniu dzisiejszym ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś też ma problemy z e-nadawcą w dniu dzisiejszym ?

oznacz moderatorów
53 ODPOWIEDZI 53
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Pewnie po tych problemach z tokenem coś u Ciebie nie zaskoczyło jak należy. Kurcze, może opiekun będzie w stanie Ci pomóc ? Oni mają wgląd w nasze EN.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

ja to nawet porządnego opiekuna nie mam, bo mój gdzieś poszedł do innego działu. dramat jednym słowem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Ja to już też nie zliczę ilu opiekunów przerobiłam. Moja nowa opiekunka objawiła się dopiero jak przeliczyła że mam mało paczek w porównaniu do ubiegłego roku i zadzwoniła przepytywać mnie o przyczynę tego stanu 😂

Może nasze moderatorki coś mogą tu zdziałać. W końcu rachunek Allegro na tym cierpi.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

coś ruszyło, dosłownie 5 minut temu nr się pojawiły i opłaty w rachunku również. Pisałem w między czasie do poczty, ale może to czysty przypadek. Dziwne trochę, bo normlanie nr pokazuje się w systemie od razu po wysyłce pliku, a w rozliczeniach po zeskanowaniu paczki, a teraz po 8 godzinach od tego faktu ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

To teraz chuchaj i dmuchaj żeby już tak zostało 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

mam wrażenie, że oni coś zmienili, tzn w poniedziałek było jeszcze ok, ale wczoraj i dzisiaj te nr paczek wskakują dopiero po godz. 19 tej do systemu allegro i wtedy pojawiają się dopiero w rozliczeniach. Dziwna sytuacja, bo klient sprawdzając czy paczka została nadana, będzie wprowadzony w błąd. Nadaje o godz. 12.00, a on sprawdzając o godz. 16-17 nie ma nr paczki, która pojawia się o godz. 19:30 w systemie, co sugeruje, że nadanie miało miejsce dopiero o tej godzinie ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  

U mnie raczej bez zmian. Z ciekawości wygenerowałam sobie teraz etykiety poleconych i numery wskoczyły od razu do Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

u mnie zawsze było tak, że nr pojawiał się dopiero jak wysłałem plik na pocztę. Wcześniej nigdy, widać każdy ma inaczej, co w sumie nie powinno dziwić biorąc pod uwagę, że to allegro i poczta polska 😂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza   U mnie też się w tym momencie pojawia. Ja ustawiam jutrzejszą datę i wysyłam od razu plik na pocztę. Ale fakt na PP i Allegro nie ma pewników 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

no w sumie dobry pomysł, ale ja mam tyle paczek, że wolę sprawdzić wszystko dokładnie przed wysyłką, przeliczyć dwa razy i dopiero puszczać plik 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  W miarę jak spływają zamówienia to sobie generuję etykiety i tworzę kolejne pliki. Robię tak od lat i wszyscy zadowoleni 😂 Czasem tych plików nawysyłam jak głupi czapek ale widać nie mają z tym problemów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

od wczoraj mam problem jak wyżej, pliki jak zawsze wysłane przez EN, ale w zakładkach allegro nie ma nr paczek. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@_HolaOla_ czy ktoś zgłaszał podobny problem ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

numery sie pojawiły, ale dopiero ze 30 minut temu, trochę dziwne, nadanie w południe, a paczki pojawiają się w systemie allegro dopiero po 8 godzinach ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów