anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś to jeszcze ogarnia?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Korzystając z wolnej chwili ( spadek sprzedaży praktycznie do zera ) chciałam wystawić aukcje które zostały zakończone , a tu zonk.

Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty.

Od ponad 3 lat nie wystawiam jako firma. Sprawdziłam, w tej aukcji też nie mam " zaptaszkowej " informacji że wystawiam faktury, więc skąd i po co ten komunikat?

I żeby nie było, nie jest to pierwszy tego rodzaju przypadek.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

RED
#21 Demiurg#

w treści oferty użyłeś słów zakazanych np: faktura

nie możesz napisać w ofercie:

w komplecie towar i faktura za niego

 

takich słów jest więcej - allegro nie publikuje ich listy - ogranicza to rzetelny opis sprzedawanego towaru co może być niezgodne z prawem

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Fakt, jest. Ale mam to w 3000 ofert. Przed chwilą wystawiałam inne w których również tak jest i przeszły bez problemu, a na razie 2 nie mogę " przeskoczyć". Zobaczymy co będzie dalej.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Pomroczność jasna mnie ogarnęła. Jak zrobić zrzut ekranu?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu klawisz windowsa /lewy alt i PrtSc (printscreen)

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Miłe Panie. Uważacie że nic się dzieje? Następny przypadek kiedy system " pluje się " że :  Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym nie można deklarować że wystawia się fakturę VAT. Od ponad 3 lat nie wystawiam faktur i pole zatytułowane " Wystawiam fakturę VAT " nie jest zaznaczone, aukcja nie jest wznawiana, wystawiam ją od początku, ale z jakichś tajemniczych powodów system nie puszcza mnie dalej pokazując ten durny komunikat. Od pierwszego zgłoszenia tej usterki upłynęło już kilka miesięcy. Od ostatniego tydzień. A żadnego działania ze strony działu technicznego w tej materii  nie ma gdyż nadal borykam się z tym problemem. Czy były by Panie tak uprzejme i zgłosiły występujący problem?

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

cztery_bez_atu_0-1709415301700.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu czy w treści opisu oferty pojawia się słowo "faktura"? 
Czy możesz przesłać zrzut ekranu na którym widoczny będzie opis oferty?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Wywaliłam już tę aukcję po wystawieniu jej " sposobem " ale nie na tym rzecz polega. Na pasku adresu w zrzucie jest widoczny jej numer więc nie powinno to dla Was stanowić problemu. Ja niestety już jej nie mogę zobaczyć. 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty.

Temat zgłaszany kilka tygodni temu i nadal taki komunikat otrzymuję średnio co drugą próbę wystawienia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu czy możesz podesłać mi zrzut ekranu z opisem oferty? 
Rozumiem zgłoszony problem, a także co pinsplash ma na myśli, ale jak pewnie wiecie, abym mogła przekazać to dalej, potrzebuje konkretne dane, jakiej oferty to dotyczy i jak wygląda opis.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika To jest jeden z miliona waszych bugów. osoba prywatna często coś sprzedając pisze np że "w komplecie oryginalna faktura / rachunek " Po co ? Aby kupujacy wiedział że to z oryginalnego źródła, lub że np raty były zapłacone, lub jest to potrzebne do gwarancji. Eliminując to działacie na niekorzyść kupującego który powinien mieć wszystkie tego typu informacje !!!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów