anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący niezarejestrowany może wystawić komentarz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

To raz. A dwa: czym się różni użytkownik funkcjonujący jako "Niezarejestrowany" (!g_xxxxx) od użytkownika "Client: xxxxx"?

Chodzi mi o komentarz od użytkownika "Niezarejestrowany" (nie: "Client:xxxx"). Klientka w pełnej wykrzykników formie domaga się powtórnej wysyłki (pierwszej nie odebrała) kurierem, choć nie mam kuriera w opcjach wysyłki. Ciekawi mnie, czy spodziewać się negatywa czy nie...

 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2  Niezarejestrowany nie ma możliwości wystawienia opinii.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2  różnią się tym że Client:xxxxx to zarejestrowany użytkownik i to jest jego nick clientxxxxx

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kasiulki2 spoko, negatywa nie będzie, !g_xxxx nie może wystawić Client:xxxx, to w pełni zarejestrowany użytkownik, tylko zostawił sobie numerek nadany przez Allegro, ale zawsze może zmienić go na własny nick🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2  Proszę bardzo jak ładnie w jednym poście potrafiła to wytłumaczyć @konto zamknięte  a nie jak ja- rozmazując się w dwóch😂. Należy się łapka w górę

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 bo ja mam bardzo dużo takich kupujących bez rejestracji i temat mi nieobcy 🙂

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

Dlatego dostaniesz wpunkta, ale tojestrozwiązania już nie...

Uczyć siem trza! Bierz przykład ze mnie - wlazłam głupia, wylezę mądrzejsza😀

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

O proszę, jeszcze jeden ważny fakt😊

Dzięki!

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kasiulki2  Przeca wiem że uczyć się pocza całki czos, a ,,tojestrozwiązania" należy sięm łedce, jak najbardziej i popieram takie postępowanie.😉 A to odemnie dla cię.👍👌

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 

Podziękowawszy!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Niezarejestrowany komentarza nie wystawie, ale gdy zarejestruje konto na adres e-mail, z którego kupował bez rejestracji i Allegro doda mu wcześniejsze zakupy do tego konta, wtedy wystawi 🙂

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@xyz96 

A tu mam na odwrót:

https://vsprint.pl/pytania-allegro/czy-konto-gosc-uzytkownik-niezarejestrowany-moze-wystawic-komenta...

Oczywiście to nie jest oficjalne stanowisko serwisu, ale sam rozumiesz: mam dwie sprzeczne wersje. Tylko jedna może być prawdziwa🤔

oznacz moderatorów