anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mi się przewidziało?

mazurkur439
#12 Orędownik#

Jakieś 2 godziny temu dostałem wiadomość, której treść przeczytałem 2 razy, bo nie mogłem uwierzyć. Proponowano mi, że jeśli przystąpię do promocji to 

1 zostanę zwolniony z prowizji do 16.10

2 Jak wykupię smatra to będzie on obowiązywał również na AL

chyba było coś jeszcze, ale już nie pamiętam

Wyszedłem na chwilę, żeby zadzwonić do klienta i jak wróciłem to już tej wiadomości nie było. Tak skutecznie znikneła, że nawet w historii przeglądarki nie ma po niej śladu. czy ja już odchodzę o zmysłów, czy coś innego? Może kotoś z Was również otrzymał taką wiadomość i jeśli tak to co się z nią stało. Bardzo proszę o jakieś informację, bo obawiam się o swój stan zdrowia. 

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

LEW433
#21 Demiurg#

. Bardzo proszę o jakieś informację, bo obawiam się o swój stan zdrowia. Pomocy, szkoda chopa:  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję. dodam jeszcze, że były tam też warunki, które spełniałem, sprzedaż,lub kupno za min. 40 parę zł. i coś jeszcze, ale wiem tylko, że spełniałem wszystkie warunki, a i chyba najdziwniejsze, oferta tylko dla prywatnych sprzedawców.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Tak, to się zgadza. Możesz sprzedawać ze Smartem na Lokalnie, jeśli masz konto zwykłe (nie firmowe).  🙂 

Czy wszystkie te informacje były w jednej wiadomości? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Cześć. 🙂 Rozumiem, że masz na myśli wiadomość mejlową na adres przypisany do konta? Postaram się dowiedzieć, czy taka wiadomość została do Ciebie wysłana, ale w pierwszej kolejności sprawdź proszę wszystkie foldery w skrzynce (w tym SPAM i usunięte). 

Jeśli chodzi o Smart na Lokalnie, to już od jakiegoś czasu można śmiało korzystać z darmowych dostaw i wysyłek w ramach Smart, a szczegóły znajdziesz tutaj: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/smart 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję, a już myślałem, że czas zmienić tabletki, tylko wydaje mi się, że wszystko przeszukałem dogłębnie, ale spróbuję jeszcze raz, jeszcze tylko pytanie o te zwolnienie z opłat. A i przypomniałem sobie jeszcze było o promowaniu za 1 zł.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mazurkur439 jeśli masz jakieś zniżki to będą tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Znowu się zgadza, mamy promocję na wyróżnienie za złotówkę (na Allegro Lokalnie): https://allegro.pl/lokalnie/promocja-na-wyroznienie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

przeszukałem spam i kosz, nic tam nie ma. Ale dziękuję Kostas, tam rzeczywiście są zniżki.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Jeszcze tylko mam takie wątpliwości, to trochę za piękne. Boję się skorzystać, żeby się w coś nie wpakować, jakie są niebezpieczeństwa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przeczytaj jak działają i na czas wyłącz.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Zabawne jak zajżałem do tych zniżek poraz drugi to już tam nie było nic o zwolnieniu z opłat, he,he. Wiedziałem, że coś było nie tak, cóż był mineło, nie skorzystałem po cichu. Przynajmniej nie muszę się zastanawiać czy skorzystać, to był tylko "błąd w systemie".

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Znowu się zmieniło teraz nie mam już żadnych zniżek do aktywowania...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakieś dziwne rzeczy się dzieją!

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Pewnie powinienem zrobić jakieś skriny, tylko musialbym się nauczyć. A tak macie tylko moje słowa, nie będę się awanturował, spokojnie, nie chcę być faworyzowany.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

mazurkur439_0-1665085173885.png

 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

O już się nauczyłem, to wcale nie takie trudne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Czy nie aktywowałeś już przypadkiem tych zniżek? Być może znajdziesz je w zakładce "Aktywne". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Nie, zgodnie w Waszą radą nie klikam w podejrzane maile.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ale Masz rację nie klikałem, a są aktywne, ale naprawdę nie wiem czy zasłużyłem, no może trochę po poprawiałem ofert, to wszystko, ale dziękuję.

oznacz moderatorów