anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możecie rozwiązać problem widocznością tabeli rozmiarów?

sklep-tomskor
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy tylko u nas jest taki problem, czy w innych sklepach z odzieżą również, ale notorycznie dostajemy wiadomości od klientów typu: A GDZIE TABELA WYMIARÓW, JAK MOŻECIE COŚ SPRZEDAWAĆ BEZ PODAWANIA WYMIARÓW, JAKIE WYMIARY MA ROZMIAR L I XL itp. itd. I tak jest od kilku lat, tych wiadomości jest bardzo dużo i szkoda nam tracić czas na to aby każdemu wysłać screena z aukcji i zaznaczyć miejsce gdzie jest tabela rozmiarów.
Czy możecie rozwiązać problem widocznością tabeli rozmiarów lub ustawić jakąś automatyczną odpowiedź od waszego bota na wiadomości od klientów? 

Dodam, że wcześniej jak dodawaliśmy tabelę rozmiarów jako zdjęcie to nie było z tym problemu ale po zmianach na allegro dostawaliśmy wiadomości od allegro że mamy skasować zdjęcie tabeli rozmiarów ponieważ wymiary są w odpowiedniej rubryce- szkoda tylko że klienci tego nie widzą. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep-tomskor zakładka Tabela rozmiarów jest zaraz pod wariantami rozmiarów:

la_nika_0-1728309108754.png


Więc jest to dosyć intuicyjne. Dziękuję za Twoją sugestię, przekażę ją, ale nie wydaje mi się abyśmy mieli to zmieniać, bo nie wiem w jakim lepszym miejscu miałaby być.
Jeśli chodzi o automatyczne odpowiedzi, to czy korzystasz z pomocy Alliny? Może to by rozwiązało ten problem?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sklep-tomskor
#7 Wielbiciel#

dla nas też jest intuicyjne ale dla klientów już mniej, myślę, że jak ktoś nie korzysta zbyt często z allegro to ma problem z takimi rzeczami. Z pomocy Aliny korzystamy i właśnie dobrze by było gdyby takie wiadomości trafiały do niej i ona odpisywała, że tabela znajduje się w takim miejscu itp. 

oznacz moderatorów