anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można usunąć negatywną ocenę?

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Patologii allegro ciąg dalszy, klient kupuje u mnie produkt 19 lutego, 30 marca przed weryfikacją do SS negatyw bez opisu po jednej gwiazdce, dzwonie do klienta odbierają jacyś starsi schorowani ludzie, że oni nie mają konta na allegro i nic nie zamawiali, to pytam czy mogą napisać mi taką wiadomość sms, to oczywiście nie umieją napisać sms. Super konkurencja znajduję w mieście chorych ludzi zakładają na nich konta lub im nawet płacą za to, a wy nie potraficie usunąć głupiego komentarza  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   miał ktoś podobną sytuację, przecież to się nadaje na policje.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupowali czyli fałszywe konto!🤔

oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

No dzwoniłem już dwa razy, i dwa razy Pan mi powiedział że nie mają konta na allegro, a sms nie umieją wysłać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdzicie to konto, skoro użytkownik mówi ze nie posiada: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Nasz dział bezpieczeństwa zweryfikował konto Kupującego i nie wykryli oni żadnego włamania na tym koncie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SO-FUN sprawdziłam, że prowadziłeś już z nami korespondencję e-mail na ten temat i Doradca odpisał, że sprawdziliśmy konto kupującego, a dział bezpieczeństwa nie wykrył żadnego włamania na tym koncie. W tej sytuacji usunięcie komentarza nie będzie możliwe. 
Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Ale przecież wasz dział bezpieczeństwa zawsze tak odpisuje, zadzwońcie na nr z tego zamówienia i dowiecie się czy ktoś zamawiał od nich cokolwiek ode mnie, bo idąc waszym tokiem myślenia, zaraz też pójdę pozakładać konta i będę wystawiał negatywy, bo to jest właśnie wasze myślenie.

oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Ci ludzie mówią że nie ma ją konta na allegro i nie potrafią zamówić, więc ktoś na nich musiał założyć konto i wy z tym nic nie zrobicie ????

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SO-FUN przykro mi, ale nie jestem w stanie zrobić nic więcej. Widzę, że pisałeś na ten temat w sprawie nr 32398891 i zostało to tam wyjaśnione. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

usuncie ten post bo i tak nic nie pomożecie 

oznacz moderatorów