anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wysłać przesyłke w pózniejszym terminie

MAMY ROZWIĄZANIE!
DareKrawczyk
#7 Wielbiciel#

Witam Allegrowicze.!!

Jestem nowy na allegro i planuje sprzedaż kilku rzeczy z tym że wyjeżdzam jutro za granice nie na dlugo bo tylko do piatku i chcialbym sie dowiedzieć czy mogę umieścić w ogloszeniu informacje o tym że zamowione przedmioty zostana nadane dopiero po weekendzie w poniedzialek po powrocie z zagranicy. Bo mam juz porobione zdjecia i chialbym powoli wystawiać.

Z góry dziekuje i pozdrawiam Darek

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mwmonety
#21 Demiurg#

Wystaw sobie te przedmioty w formie licytacji na okres 5 ,7 lub 10 dni z ceną startową taką jaką byś chciał osiągnąć w opcji KUP TERAZ .Jeśli ktoś będzie zainteresowany i zalicytuje to nie będziesz mieć problemów bo aukcja kończy się dopiero w terminie przez ciebie ustalonym.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@DareKrawczyk W każdej aukcji na Allegro możesz określić dowolnie czas wysyłki - są odpowiednie pola do wpisywania tego czasu. Na Allegro Lokalnie dowolny czas wysyłki możesz podać w treści ogłoszenia.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@DareKrawczyk Określenie w aukcji dłuższego czasu wysyłki niż te za które jesteś oceniany punktami allegro (wysyłka natychmiast lub 24 h ) ,zrobi ciebie mało widocznym .Potencjalny nabywca zwykle szuka towaru który zaraz po wygraniu będzie mógł otrzymać a ty  wystawiając z dłuższym terminem dostawy masz mniejsze szanse na znalezienie klienta za to wyższe na obniżenie not za wysyłkę. @xyz96 sprzedawcą nie jest i jego rada z terminowym wystawianiem nadać się może jedynie na AL gdzie cię nikt za to nie oceni.

oznacz moderatorów