anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę mieć podpisaną umowę z InPost, aby korzystać z tej metody?

factoriasklep
#7 Wielbiciel#

Witam , proszę się nie sugerować że mam konto firmowe . 

chciałam zapytać o inpost , czy trzeba mieć z Nimi podpisaną umowę ? 
Czy z każdą firmą , ktorą wybiorę to też muszę mieć ? Czy jak to wygląda ? ::) Z góry dziękuję bardzo z odpowiedź

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

factoriasklep nie musisz , tu masz wszystko - https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-bezplatne-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9g...

według mnie lepiej jednak mieć umowy .

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

adcreator
#7 Wielbiciel#

 A czy bez umowy da się wygenerować darmową etykietę w menagerze paczek? Bo nie umiem, chociaż mam darmową dostawę powyżej 40 zł zaznaczone, a klient wybrał paczkomaty inpost. Proszę krok po kroku jak generować darmowe etykiety. Poprzednim razem również musiałam płacić za allegro Smart. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wchodzisz tutaj:

https://manager.paczkomaty.pl/auth/login

Podpinasz konto Allegro

Później zakładka 

ALLEGRO / MPORT ALLEGRO INPOST

Zaznaczasz klienta i generujesz darmową etykietę dla Smarta lub płatna przesyłkę jeśli klient nie kupił w opcji Smart

oznacz moderatorów

adcreator
#7 Wielbiciel#

Mam podpięte konto, daję import allegro inpost i nie znajduje mi żadnej przesyłki. Jedynie gdzie mogę zaciągnąć z allegro, to przez wyślij przesyłki, a tam etykieta płatna, bo chce ode mnie 12.99 lub 13.99 w zależności od paczki A czy B

oznacz moderatorów

adcreator
#7 Wielbiciel#

@Client:103021242, proszę pomóż, nie wiem co mam zrobić - robię wszystko jak mówisz, ale nie importuje mi przesyłki w zakładce allegro/import allegro inpost - niczego tam nie znajduje

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@adcreator @ To już sam nie wiem, ja mam konto firmowe i bez problemu importuje

Może jeśli jesteś osobą prywatną to próbowałeś przez wysyłam z Allegro?

oznacz moderatorów

adcreator
#7 Wielbiciel#

Ja też mam konto firmowe, a w wysyłam z Allegro trzeba na Inpost umowę z przewoźnikiem... W każdym razie dzięki za pomoc - przynajmniej wiem, jak to powinno działać... Może przy następnej przesyłce się uda. A tak z ciekawości - jakie dostawy masz włączone w cennikach? Bo może ja mam nie takie, jak trzeba. Choć myślałam, że w tej promocji przesyłka gratis powyżej 40 zł to obniżone są wszystkie. A klient miał na pewno dostępną darmową, bo w przelewie nie ma płatności za przesyłkę.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dla kont firmowych żeby mieć Smarta należy udostępnić jakiegoś kuriera z:

  • Pocztex 48 można wysyłać bez umowy z wysyłam Allegro
  • DPD
  • UPS

Ja mam ustawione:

  • Allegro Paczkomaty InPost na umowę i korzystam z managera 
  • Allegro miniKurier24 InPost umowę i korzystam z managera 
  • Allegro One Punkt Promocja: darmowe do końca roku, bez umowy i korzystam z wysyłam z Allegro
  • Allegro Pocztex Kurier 48 bez umowy i korzystam z wysyłam Z Allegro
  • Allegro ORLEN Paczka na umowę z managera zewnętrznego.

Uwaga!

Jeśli masz zaznaczone w dostawie Paczkomaty InPost zamiast Allegro Paczkomaty InPost 

to nie będą ci się importowany dane klientów do managera InPost

  •  
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@adcreator chyba wiem dlaczego płacisz za przesyłki Smart.

Jeśli masz darmową dostawę ustawioną na kwotę od 40 zł. I dodatkowo Smart, to będziesz płacił za dostawę nawet klienta ze smartem. Tak to działa.

Wywal darmową dostawę, jeśli nie chcesz płacić za przesyłki

oznacz moderatorów

adcreator
#7 Wielbiciel#

Dzięki!!! Wywalam już...

oznacz moderatorów