anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę odpowiadać na każdą wiadomość Kupującego?

ted-gadzet_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, jakoś dziwnie zlicza mi terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów - mam automatyczne zapytanie po dotarciu przesyłki do klienta czy jest wszystko z nią okej i przeważnie klienci odpisują - tak dziękuję, pozdrawiam - coś w tym stylu. Nie widzę sensu dalszej konwersacji przy tych odpowiedziach bo poprzednie już dziękują za udane zakupy etc. Fakt faktem przeważnie klient odpowiada ostatni i to mi zalicza, że nie utrzymuję terminowych odpowiedzi na wiadomości klientów. Czy to jest normalne? Jak sobie z tym radzić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ted-gadzet_pl chciałeś to masz. Po co jeszcze dodatkowo spamujesz klientów, Allegro, kurierzy i jeszcze ty. Sporo tych wiadomości jak na jeden zakup. 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@ted-gadzet_pl wskaźnik terminowych odpowiedzi zlicza czas pierwszej odpowiedzi sprzedającego na pytanie zadane przez formularz "Pytanie do sprzedającego". Jeżeli Wasza dalsza korespondencja odbywa się już poprzez pocztę, czasy odpowiedzi nie mają wpływu na wskaźnik.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Rydz_83
#9 Pomysłodawca#

Czyli rozumiem że jeśli dalej piszę z klientem poprzez pocztę szyfrowaną allegro to już czasy odpowiedzi się nie liczą? 

  a jeśli to jest rozmowa w panelu allegro to też liczy się tylko pierwsza odpowiedź  proszę o uściślenie  bo to wiele zmienia

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rydz_83 Tak, dobrze rozumiesz. Tak jak napisał Maciej "wskaźnik terminowych odpowiedzi zlicza czas pierwszej odpowiedzi sprzedającego na pytanie zadane przez formularz "Pytanie do sprzedającego".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Szkoda tylko że musimy odpowiadać nawet wtedy gdy wysłana wiadomość nie jest pytaniem tylko np.dziękuję za transakcję ,będę jeszcze licytował ,itp.) takie powiadomienia nie można nazywać pytaniem ,pytanie ma odpowiednią formę .

oznacz moderatorów