anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odnotowujecie prowizję od sprzedaży na poziomie 25 do 55%?

Comfort-Pur
#7 Wielbiciel#

Przy sprawdzaniu rozliczeń za zeszły miesiąc zauważyliśmy kilkanaście transakcji w których prowizja sięgała 25-55%, po sprawdzeniu z Kalkulator Prowizji okazuje się że te prowizje są naliczone w najlepszym przypadku podwójnie. Czy ktoś ze sprzedawców ma podobne problemy? Bardzo to niepokojące.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Comfort-Pur Których transakcji dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Jest jeszcze jeden kwiatek, który zauważyłem.

Jak chcesz sprzedać grę za 2 zł, to prowizja jest 2 zł. Nie wiem czy tak miało być 🙂

oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

dokładnie mam to samo -prowizje ponad 20% .... tak miało byc czy to jakis błąd????

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@every_day @miliarderzy w niektórych kategoriach jest minimalna prowizja np. 1 zł więc jak by nie liczyć sprzedając produkty po 2 zł macie 50 % prowizji + prowizja od wysyłki i wychodzi kosmos  😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przy sprzedaży produktów o małych kwotach, jeszcze promowanych to prowizje do których wlicza się wartość kosztów przesyłki mogą wynieść ponad 100 %

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak się dzieje jak klient kupi kilka produktów oddzielnie wybierając do każdego sposób dostawy , ALE nie finalizuje zapłąty , następnie zbiera do kupy i płaci . Prowizja naliczana jest w takim przypadku podwójnie . Temat jakiś czas temu był poruszany , ale gdzieś się rozmył ... CZYLI~!! !!! @nat_not allegro dobrze o tym wie  .. tylko po co z tym cokolwiek robić i tak 9-ciu na 10c-ciu ssprzedawców nie zatrybi .

oznacz moderatorów

every_day
#8 Zapaleniec#

ale klient nie musi niczego zbierac do kupy bo moze zachciec kupic 1 przedmiot i dlatego mam naliczane 25% prowizji???

oznacz moderatorów