anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy paczka zawieziona bezpośrednio na terminal dpd w dniu zamówienia wlicza sie w alleprogres??

MAMY ROZWIĄZANIE!
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Klient złożył mi właśnie zamówienie za ok 680zł w ramach smart. Wyliczone mam na to 6 paczek. Czy jeśli wygeneruje teraz etykiety (zaznaczę bez podjazdu kuriera) i zawiozę te paczki  na terminal do 18 to paczki będą wliczac  się do programu alleprogres jako wysłane tego samego dnia? (Oczywiście  przy założeniu przekroczenia  miesięcznego  progu wysyłek tego samego dnia)

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl jeśli zostaną zeskanowane jeszcze dzisiaj to tak. Uznajemy, że paczka została wysłana, gdy kurier ją zeskanuje i otrzymamy o tym informację od przewoźnika. Sprawdziłam, że to przesyłka DPD czy pisząc terminal masz na myśli punkt odbioru? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nika chcę zawieźć bezpostednio na sortownię  🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl czyli powinni zeskanować ją jeszcze dziś 🙂 Warto się jednak upewnić czy tak zrobią. Tutaj jeszcze ważna informacja - przesyłki skanowane na sortowni po północy (do godziny 4 rano) uznajemy za nadane dnia poprzedniego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika szkoda ,że nie do 6-tej , bo o tej porze zwykle budzą się przesyłki w Inpoście , które kurier przegapił przy skanowaniu .

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

 @la_nika oki. Paczki juz zeskanowane na sortowni. A dobrze rozumiem, że przekraczając miesięcznie procent wysyłek tego samego dnia o conajmniej 6% za każdą z tych paczek z tego zamówienia  otrzymam 13,98 zwrotu? (czyli za to jedno zamówienie łącznie prawie 84zł)

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl z tego wynika że tak 🙂

w pierwszym progu 6,99 zł

w drugim rogu 13,98 zł

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl upewniam się. Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dam znać gdy otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika co tu potwierdzać w regulaminie i załączniku wszystko jest czarno na białym 🙂

https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-aa410302-01c1-473e-9e62-3aa2c67a5ab0

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl potwierdzone 👍 
Jeśli osiągniesz wzrost wskaźnika o co najmniej 6.00 punktów procentowych w porównaniu do października 2021 otrzymasz rabat 6x13,98zł. Czyli w przypadku tego zamówienia - 83,88 zł.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jechać na sortownie z paczkami by zakwalifikować się do kolejnego programu, podwyższającego statystyki sprzedaży? 

Toż to ekwilibrystyka masochistyczna. 

Być może się za stary robię....

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt czemu tak myślisz, wartość zamówienia duża, warto dbać o klienta a jak załapie się na drugi próg to dostanie zwrotu więcej niż wydaje na wysyłkę w drugim rogu jest 13,98 zł za paczkę a było ich 6 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@Halfrunt właściwie to pierwszy raz tak pojechałam, bo średnio moje zamówienia  są warte ok 100zł. Tak to pakuje do podjazdu kuriera (ok 11:00-12:00) i tyle. Natomiast:

-po pierwsze: sprzedaje od drugiej połowy września 2021 więc  nie  jestem  mega wielkim sprzedawcą (średnio dziennie ok 20paczek)

-po drugie: październiku nie nadawałam właściwie  żadnych paczek tego samego dnia co przyszło zamówienie ( współczynnik z października niewiele ponad 1%)  więc teraz spokojnie łapięłapię na drugi próg więc zwroty za wysyłkę tego samego dnia całkiem przyzwoite 

-po trzecie: jeśli mam na sortownię 5minut drogi i wiem, że zgarnę za to ponad 8 dyszek to uznałam, że mogę się przejechać 🙂 

-i po czwarte: allegro moim zdaniem nie do końca sprawiedliwie oblicza dopłaty do smarta przy kilku paczkach ( z resztą od kilku tygodniu jest na tym forum dłuższy wątek na ten temat). Według tego systemu ja do tego zamówienia w 6 paczkach mam zabrane 42zł jako doplata do smarta ( za każdą paczkę 6,99). Więc jak trafia się okazja żeby to w końcu allegro  do czegos fajnie dołożyło  to chciałam  ją wykorzystać 🙂 

 

 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@barwyflory_pl 

Masz rację jak policzyć te kilka punktów do kupy, to całkiem wymierne korzyści wychodzą.

oznacz moderatorów