anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy powiązanie konta allegro z aplikacjami może spowodować zakończenie aukcji bez mojej wiedzy

bergg3
#8 Zapaleniec#

Witam . Czy powiązanie konta allegro z aplikacjami: allegro gadane, inpost manager paczek (powiązanie z tą aplikacją jest niezbędne żeby wysyłać przesyłki inpost allegro) oraz bodajże inpost integration mogło spowodować zakończenie kilku tysięcy moich ogłoszeń KUP TERAZ bez mojej wiedzy i akceptacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, aukcje zostały usunięte z innych powodów. @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bergg3 nie, powiązanie konta z aplikacjami nie spowodowałoby zakończenia ofert, ale np. zewnętrzne narzędzie do zarządzania sprzedażą mogłoby. Czy możesz podać przykładowe numery ofert, które zostały zakończone?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

13326182258

Wszystkie zakończone aukcje miały zaznaczoną opcję wznawiania po zakończeniu, nie wznowiły się

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

I nie mam żadnego zewnętrznego narzędzia, wszystkie aukcje wystawione na piechotę. Z 5000 aukcji zostało mi 1000, reszta pojawiła się w zakończonych

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bergg3 parametry obowiązkowe w kategorii, w której wystawiona jest oferta numer 13326182258, to:

  • rok wydarzenia,
  • drużyna gości,
  • drużyna gospodarzy, 
  • data wydarzenia.

Sprawdziliśmy tę ofertę i nie było w niej ustawionego parametru - data wydarzenia. Oferty nie wznawiają się, jeżeli nie mają uzupełnionych wszystkich parametrów obowiązkowych.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sklepkrol2
#7 Wielbiciel#

U mnie również  zakończyły się niektóre aukcje, z tym, że nie ma ich w zakończonych i nie mam ich jak wznowić, a może usunięte. W Kazdym razie były wystawione i znikły. Zresztą nie pierwszy raz .

oznacz moderatorów

sklepkrol2
#7 Wielbiciel#

Właśnie przed chwilą pojawiły mi się w zakończonych dwie aukcje ,szkoda, że nie wszystkie. Jeden wielki bałagan i zamieszanie

oznacz moderatorów