anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to e-mail od Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Witam

Właśnie dostałem maila rzekomo od Allegro o zakupie wyróżnień w promocyjnej cenie, adres email z końcówka allegro.pl i w stopce z informacjami KRS itp Allegro, zresztą wrzucam całą treść maila:

 

Dzień dobry,

 
istnieje możliwość zakupienia pakietów wyróżnień w cenie 11,90 brutto zamiast 19 zł.
Proszę o informację zwrotną czy są Państwo zainteresowani promocją.
Wtedy sprawdzę jaką paczkę pakietów wyróżnień mogą Państwo kupić.
Decyzję o ewentualnym zakupie należy zgłosić do dnia 15.06
 
Pozdrawiam

// Artur [edycja]

Key Account Manager

Campaign Sourcing and Monetization Team

Allegro

Grunwaldzka 182 | 60-166 Poznań

Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553
 
email: [edycja]
 
Coś mi się wydaję że to nie jest email od Allegro, może jakiś pracownik się wypowie?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

PremiumFilament Po mojemu dziwne , ale wywołuje moderatorów , zaczekaj na wypowiedź .  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dziewczyny, czy Vipowcy wysyłają takie rzeczy?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PremiumFilament to jest e-mail od nas 🙂 Mam stu procentową pewność, bo dopytałam kolegę, który go wysłał. Możesz śmiało odpisać i skorzystać z promocji 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów