anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy u Was też tak zatrzymała sie sprzedaż od weekendu

ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Od piątku popołudnia zauważyliśmy duży spadek sprzedażny. Mam pytanie czy allegro wprowadziło zmiany.  Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

mdrogeria
#21 Demiurg#

nooo... pi.....o od weekendu 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

można nawet powiedzieć że p.....o od początku stycznia.

oznacz moderatorów

ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Czyli o zmianach algorytmów czy czegoś innego nic Wam nie wiadomo żeby allegro zmieniło.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

myślę, że trzeba po prostu przeczekać..

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

na co czekać nie ma obrotów i spadają punkty tu się sprzedaję tylko za punkty i za prowizię

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

U nas widać wyraźnie, ze ferie i wyjazdy , plaża....

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

U nas sprzedaż mniej więcej od połowy stycznia spadła 5-krotnie. Kosmetyki.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Pierwszy tydzień stycznia był w miarę normalny, a potem ... padaczka.Jeszcze takiego miesiąca nigdy nie miałem.

oznacz moderatorów

MOMAZU
#10 Popularyzator#

spada... a po zapowiedzianej podwyżce prowizji allegro przypuszczam, że będzie jeszcze gorzej. Klienci zaczynają liczyć i taniej wychodzi zamówić w normalnym sklepie internetowym i zapłacić za przesyłkę niż zamawiać na allegro  gdzie jest drożęj. A jest drożej, bo prowizja allegro jest gigantyczna.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłam, u nas też dokładnie od piątku 19.01 straszny spadek... i ciągle idzie w dół..

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Jest źle.

Pierwszy raz od kilkunastu lat więcej klientów mam wchodzących do hurtowni motoryzacyjnej niż klikających KUP TERAZ.

Szukając przyczyn, zauważam że sortowanie po cenie najniższej wg Allegro wygląda niematematycznie, więc obniżanie cen nie zmieniło nic.

Dla allegro kolejność to 32 zł jest mniej niż 28 zł a SUPER CENA za 980 zł gdzie 760 zł za ten sam produkt SUPER CENY nie ma.

 

Sypie się ta informatyzacja algorytmiczna.

Bałagan straszny.

Znalezienie własnego produktu graniczy z cudem, gdyz podanie numeru katalogowego części zmieszane jest z 846 ofertami, które Allegro podpięło aby mnie zainteresować.

Jeśli numer części nie występuje na Allegro, wyświetla majtki, zabawki, koszule i znaczki pocztowe.

 

BAŁAGAN !

 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

ukrywają wszystko i sprzedaż i komęntarze tylko najlepiej im wychodzi naliczanie prowizi 

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Poprawiło się coś u Was w temacie sprzedaży?

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

U mnie nadal padaczka  😒

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

To jest jakiś dramat. Zmniejszyliśmy nawet marżę na 2 dni, ale efekt identyczny. Może to kwestia ferii?

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Też tak myślę, jednak ilość wizyt wzrosła, a sprzedaży nadal brak.U mnie jeszcze wchodzi w grę brak smarta, aczkolwiek utraciłem go 19.01., a sprzedaż siadła około 08.01.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

U nas spadek sprzedaży zanotowaliśmy od 19.01 i utrzymuje się do dziś 😞

Jeśli chodzi o ilość wizyt, u nas też całkiem wysoki, ludzie przeglądają, lajkują, liczę na to że są na wyjazdach i zaczną kupować po powrotach 😛

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lookrowana @ART_FOTO ferie feriami tylko czemu padło na allegro a na innych portalach nie mam spadku a w sklepie wzrost zamówień i sprzedaży o 300 % ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Oto jest pytanie 🤔

oznacz moderatorów