anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wszyscy pracownicy Allegro na Gadane są oznaczeni?

PATOPOLO
#8 Zapaleniec#

Czy tylko ja czy wy też macie wrażenie, że na Allegro Gadane duża część odpowiedzi na pytania to trolle zatrudniane przez allegro? Kilka razy (z innych kont) zadawałem problemowe pytania i większość odpowiedzi polegała na ośmieszeniu, odwróceniu uwagi lub szukania haka (np. że opis aukcji jest zły -  chociaż pytanie było o czym innym). Doszedłem do wniosku, ze oprócz tzw. moderatorów w imieniu Allegro działa kilka dodatkowych kont. Można to śmiało prześledzić, kto i ile czasu siedzi nad odpowiedziami w Allegro Gadane (czasowo są to normalne etaty! można zauważyć nawet kiedy mają dyżury). Powiem tak. zgłosiłem kilka spraw i NIGDY, ale to NIGDY nie otrzymałem ani porady ani satysfakcjonującej odpowiedzi, za to ośmieszające, rozwadniające sedno pytania komentarze rodem z gimnazjum. Nie liczyłbym na żadną pomoc lub zrozumienie w Allegro Gadane. Żałosne jest tylko to,  że Allegro posuwa się do takich metod.... Moja przygoda z tym działem dobiega końca....

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

@PATOPOLO Pochwal się konkretami.Ciekawy jestem.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

no ciekawe czy kogoś zdemaskują? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@lew pomyślał o kimś, aaale nie powie o kim 😛

bo wiadomo, że nikt się nie przyzna, choć może tak być 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Patryk0701Pomyślalem o kimś kto już był(akurat nie na tym temacie). Mogę odpowiedzieć szczerze że ja nie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@PATOPOLO  bez konkretów to słowa rzucane na wiatr...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ktoś już się boi.....

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@PATOPOLO Masz jakieś typy bo los troli w twoich rękach ?

oznacz moderatorów

PATOPOLO
#8 Zapaleniec#

Żadnych nicków nie podam. Tutaj nie trzeba być Sherlockiem. Prześledźcie forum przez tydzień-dwa, przeczytajcie każdy wątek. Przeanalizujcie odpowiedzi. Wnioski same się nasuwają.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie musisz podawać nicków, używaj słów zamiennych, kodu,
przykładowo sołtys to vryko albo 🦎 to cloudcloud 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Może nie ma skojarzeń!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A sołtys i patyk to to samo foot-in-mouth

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, paaaatyyyyczaaaak 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Taki niewidoczny!!!!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@PATOPOLO  To za  jakąś  karę to  czytanie?  Kiedyś kazano mi pisać kilkaset razy....

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@PATOPOLO zgłosiłeś jedną sprawę, otrzymałeś w swoim wątku wiele prawidłowych odpowiedzi, za które podziękowałeś. Na Gadane z pracowników Allegro są trzy moderatorki, kilkoro ekspertów i ja - wszyscy jesteśmy jednoznacznie podpisani. Żadnych innych pracowników (ani współpracowników, ani kogokolwiek, komu płacilibyśmy za aktywność tutaj) nie ma.

Jeżeli masz coś do powiedzenia - proszę o konkrety, w przeciwnym razie to Twój wątek kwalifikuje się do trollingu.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie autor wątku pisał tu też kilka dni temu z innego konta. Pytał o komentarz do transakcji i okazało się, że we wskazanej i wielu innych ofertach znajduje się niezgodny z zasadami zapis. Super Sprzedawca odmawia prawa do odstąpienia od umowy, gdy kupujący wybierze sobie wzór i kolor naklejki z przedstawionych w ofercie, ponieważ produkt jest wykonywany dopiero po złożeniu zamówienia, więc firma traktuje to jako spersonalizowaną usługę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ oj proszę znalazło się "życzliwy i szczerze oddany" DONOSICIEL.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ZAPYTAJ xyz96

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"Czy tylko ja czy wy też macie wrażenie, że na Allegro Gadane duża część odpowiedzi na pytania to trolle zatrudniane przez allegro?" - napisał ktoś o nicku @PATOPOLO, kto przyznaje się do posiadania wielu innych kont😁

"Doszedłem do wniosku, ze oprócz tzw. moderatorów w imieniu Allegro działa kilka dodatkowych kont." - czy to przypadkiem nie są te Twoje inne konta, o których wspominałeś?🤔

"Można to śmiało prześledzić, kto i ile czasu siedzi nad odpowiedziami w Allegro Gadane (czasowo są to normalne etaty! można zauważyć nawet kiedy mają dyżury)." - dość śmiałe stwierdzenie jak na kogoś, kto podobno tu nie zagląda. Musisz mieć strasznie dużo wolnego czasu, skoro możesz sobie pozwolić na marnotrawienie go na śledzenie kto i ile czasu siedzi nad odpowiedziami na AG i kiedy ma dyżury😏

"Żałosne jest tylko to,  że Allegro posuwa się do takich metod...." - nie wiem jak Ty, ale ja lubię, gdy ktoś podpiera swoje odważne tezy dowodami.

"Moja przygoda z tym działem dobiega końca...." - szczęśliwej drogi już czas👋

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów