anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zauważyliście spadek sprzedaży w ciągu minionych kilku dni?

sweet_yarco
#7 Wielbiciel#

Od 4 dni zauważyłem nagły spadek sprzedaży. Czy ktoś jeszcze to zauważył? @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może to zbieg okoliczności albo po prostu większość jest teraz już przed wypłatą . 

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@sweet_yarco 

Wszystko zależy od czego liczysz ten spadek ?

Ja mam znajomego, który beczy gdy mu zyski ze 100 tyś spadły na 60 tyś. chodzi i marudzi, że coś źle się dzieje.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli stabilnie zarabiam kilkanaście tysięcy a trafią się miesiące ze spadkiem po 7-8 tysięcy to nic wielkiego się nie stało.

Zarobki to kwestia umysłu, czy ci żal że jest mniej czy aż tak źle że nie da się przeżyć...

oznacz moderatorów

sweet_yarco
#7 Wielbiciel#

od ilości zamówień rzecz jasna

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@sweet_yarco 

Ilość zamówień nie ma znaczenia, spójrz czy zarabiasz aby przeżyć 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sweet_yarco zmiany, kombinacje allegro, ludzie przed wypłatą, zaraz święta i tak można wróżyć z fusów 🙂 pewnie jednym spada innym rośnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sweet_yarco
#7 Wielbiciel#

Na pewno nie, gdyż nigdy w mojej branży nie obserwowałem takiego zjawiska. Jedyne spadki były widoczne jedynie w wakacje i letnią porą kiedy zamiast przed kompem, ludzie na plaży leżeli i mniej spędzali na zakupach. A poza tym to było owocnie. Myślę że serwis coś namieszał jak zwykle, bo im się przecież nudzi i muszą mieszać kijem w mrowisku

 

oznacz moderatorów

Jamest
#9 Pomysłodawca#

Brak sortowania listingu od "najnowszych". Brak wyświetlania ilości licytujących w listingu. Generalnie od ostatnich zmian - allegro staje się dla mnie kompletnie bezużyteczne jeśli chodzi o używane przedmioty. Po 20 latach stoczyło się na dno. 

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Sortowanie od najnowszych nadal jest, tylko musisz kliknąć opcję "ROZŁĄCZ TE SAME OFERTY".

I tutaj właśnie tkwi problem, kilka dni temu wszystkim włączyli domyślnie opcję łączenia oferty. Przez co widoczne są tylko oferty, do których nikt inny się nie podpiął (nowy kod EAN) lub są najtańsze.

oznacz moderatorów

Jamest
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, allegro połączyło mi z automatu te oferty "dla mojego dobra" a ja zupełnie zapomniałem o tej beznadziejnej funkcji, którą użyłem chyba raz w życiu. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@Jamest 80% użytkowników allegro pewnie nawet nie wie o jej istnieniu. 

@sweet_yarco u mnie też jest spadek, ale co roku gdy przychodzi pierwszy ładny weekend jest jeden dość kiepski tydzień i liczę, że to to. 

oznacz moderatorów

sweet_yarco
#7 Wielbiciel#
  1. To może być przyczyną, tylko nakieruj mnie proszę gdzie z pozycji sprzedawcy mam znaleźć to rozłączenie tych samych ofert? Z góry dzięki
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To z pozycji wyszukiwania, czyli kupującego.

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Dokładnie, każdy klient musi sobie to sam wyłączyć. Z perspektywy klienta opcja fajna bo automatycznie pokazuje mu najtańsze oferty. 

A niestety wielu sprzedawców bazuje na minimalnych marżach, sam się zastanawiam na czym oni zarabiają 😆

oznacz moderatorów