anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DAC7 - zliczanie niezrealizowanych transakcji

Wentylex
#8 Zapaleniec#

Witam, dostałem informację o przekroczeniu na moim koncie limitu DAC7 (niewiadomo którego limitu) 

Według moich obliczeń, ilość zrealizowanych transakcji ani suma ich wartości w tym ani poprzednim roku nie przekracza limitów. Jedyna możliwość w której miałbym przekroczyć limit, to gdy wliczono by zamówienia niezrealizowane, np. gdzie kupujący nie zapłacił po wygraniu licytacji.

Proszę o ustosunkowanie się do takiego scenariusza i podanie podstawy prawnej raportowania moich transakcji pomimo nieprzekroczenia limitów dyrektywy. 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mam tylko nadzieję że za to że nie podam danych na którymś ze swoich starych kont (już dawno nie używanych) nie ucierpią wszystkie inne konta (te aktywne) . Do starszych kont już nie znam haseł ani adresów meilowych i nie mam zamiaru tego szukać.

oznacz moderatorów

slawo_mir_24
#7 Wielbiciel#

W 2023 roku też nie przekroczyłem limitów. Już mi wysłali drugiego maila, w którym potwierdzają, że nie przekroczyłem limitów.

oznacz moderatorów

Client:46561380
#2 Obserwator#

Różne wątki dotyczące DAC 7 złączyliście w jeden, dzięki temu wątek jest nieczytelny, zadałem konkretne pytanie w osobnym wątku, a teraz nagle jest podpięte pod losową odpowiedź w tym wątku -> co najlepsze, dalej nie odpowiedzieliście na te pytanie

oznacz moderatorów