anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Deklarowana ilość paczek przez Allegro

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Witam.

Klient kupił na 4moich aukcjach po kilka sztuk towaru ciężkiego i dużego gabarytowo.

Zamówienie:  6d41b440-bd96-11ed-abb9-5da21d5a6d79

Zakupione rzeczy to płyty gumowe. Kupując 5sztuk klient chcę otrzymać towar 5mb w jednym kawałku pomimo, że napisałem wyrażnie w aukcji, że paczka to maksymalnie 3sztuki (3mb)

Według moich maksymalnych sztuk w jednej paczce wychodzi

1aukcja maksymalnie 6sztuk- klient kupił 9szt   

2aukcja maksymalnie 9sztuk- klient kupił 5szt    

3aukcja maksymalnie 6sztuk- klient kupił 5szt

4aukcja maksymalnie 3sztuki- klient kupił 5szt

Wychodzi 6 paczek a Allegro wyliczyło 3darmowe paczki.

Wagi zakupów to 54kg  18kg   26kg   42kg

Jesli chciałbym spakować je jako nadgabarytowe i ponieść dodatkowe opłaty to i tak wychodzą 4paczki

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gielda_kontaktsa Jeśli klient dokonał zakupu w kilku ofertach z różnymi cennikami, system zsumuje koszty, wskaże najniższy lub najwyższy, nie biorąc pod uwagę liczby sztuk. Dane dotyczące liczby sztuk w przesyłce będą brane pod uwagę tylko w ramach jednego cennika, a nie porównywane dla wszystkich, które dodałeś do ofert. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

to dlaczego naliczono mi tylko 3paczki ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gielda_kontaktsa W dwóch ofertach, które weszły w skład zakupu, jest ten sam cennik dostawy (11441593714 i 11442173096), czyli 14 sztuk system podzielił na 3 paczki. Porównał koszt tej dostawy z dostawą 5 sztuk z oferty 11515839527 i 5 sztuk z oferty 11434631399, a następnie wybrał najwyższy i on dotyczył właśnie tych 3 paczek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Czyli dwie aukcje to 3paczki. A jak mam spakować pozostałe 2aukcje gdzie towar jest niemal identyczny?

oznacz moderatorów