anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL opłata dodatkowa

BlabladorSklep
#8 Zapaleniec#

Witam!

 

Mam taki problem a mianowicie ostatnio zaczęto doliczać mi opłaty z dhl za paczki niestandardowe( niby za duży wymiar 120x60x60) lecz te paczki maja wymiary max 50x40x30.

Ostatnio dostałem dopłate do paczki 25,99 do paczki która wazyła 10kg i niby była niestandardowa ze wzgledu na wymiary aczkolwiek był to wymiary w granicach 40x40x20.

 

Spotkaliście się z takim czyms?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BlabladorSklep powinieneś w tej sprawie skontaktować się z przewoźnikiem, aby to wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@BlabladorSklep Jeżeli to przesyłki nadawane przez allegro reklamację należy złożyć w allegro nie u przewoźnika z którym nie łączy Cię żadna umowa. 

oznacz moderatorów

BlabladorSklep
#8 Zapaleniec#

Dhl krótko mowiąc ma mnie daleko gdzies dzwonie od 40minut i zero konkretów.

Gabryty paczek 40x40x20 waga +/- 20/21kg a opłata za przekroczenie wymiarów

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Każdy co wysyła w smarcie kurierem przez allegro musi być czujny ,bo takie opłaty są naliczane nagminnie o czym jest mnóstwo wpisów tu na forum . Jak była wysyłka przez allegro to u nich składaj reklamacje i domagaj się niesłusznie naliczonych kosztów jak takie były.

oznacz moderatorów

BlabladorSklep
#8 Zapaleniec#

Właśnie widze ze coraz więcej tego mam . Nie ukrywam przy takiej "lichwie" bo na ten moment nie potrafie tego inaczej nazwac ze wzgledu na brak wyjaśnien to tutaj naprawde trzeba jechac po kosztach.

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

A nie jest tak, że w Smarcie paczki powyżej 10kg mają dopłatę, tak jak w DPD?

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

BlabladorSklep
#8 Zapaleniec#

Tylko że mam 1 opłate doliczaną i to jest własnie za to a po czasie dostaje dodatkowo. finalnie opłat by wychodziło 30 złotych z kawałkiem. 

oznacz moderatorów