anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL przesyłka nie została odebrana z punktu

FH2020
#11 Animator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Od wczoraj przesyłka nr 26784776883 DHL nie została odebrana przez kuriera z punktu.

Została nadana 9.11.23 godzina 13.41. Oczywiście na Allegro info, że oczekuje na nadanie!!!

Proszę o wykluczenie przesyłki ze statystyk i oczywiście skontaktować się z kurierem, żeby w końcu odebrał paczkę. Notorycznie wymuszcie na sprzedawcach by udostępniać kolejnych kurierów, z którymi są problemy.

Od początku miałem Inpost i jakoś z nimi problemu nie ma. 

DPD nie odbieranie przesyłek, dopłaty do paczek, zgubione przesyłki, uszkodzone przesyłki, a jest ich tylko 10%.

DHL współpraca od 25.10.23 i już się zaczyna, jak tak można pracować...

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Jeśli przewoźnik nie wykonał usługi zgodnie z umową, złóż reklamację korzystając z tego formularza.

Do reklamacji załącz pełnomocnictwo od Allegro. Znajdziesz je w zakładce Ustawienia dostawy. Wystarczy, że klikniesz [pobierz pełnomocnictwo].

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Przepraszam, ale to nie ja podpisywałem umowę z kurierem, a Allegro, więc proszę sprawę załatwić. Ja z Inpostem nie mam problemu, a to Allegra mi narzuca innych kurierów.

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Czy Allegro zrobiło coś w mojej sprawie?

I dlaczego przesyłka nie została usunięta ze statystyk  ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Proszę napisz do nas w tej sprawie na czacie. W tym przypadku znacznie to skróci czas podejmowanych działań w Twojej sprawie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów