anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro doliczyło mi dodatkowe opłaty za przesyłki kurierskie Allegro DPD ?

musicman76
#12 Orędownik#

Witam Czy kogoś ze sprzedających Allegro złupiło na dodatkowych opłatach kurierskich Allegro DPD ? w styczniu przyszło mi dodatkowo do zapłaty za kuriera Allegro DPD ponad 400zł a teraz na początku lutego znów ponad 200zł, wysyłałem najczęściej gitary, paczki wym.120x23x58 do 10kg. Doliczyli mi za sporo paczek dodatkowo 12,99+19zł lub 12,99+29,50zł moim zdaniem to złodziejstwo w biały dzień ponieważ wysyłka Sendit takiej paczki kosztuje do 20zł przy czym ma się podgląd w trybie rzeczywistym ile się zapłaci za dany wymiar paczki i wagę i bez problemu można wybrać najkorzystniejszą opcję. W Allegro opłat dodatkowych nie widać dopiero później przychodzą i w dodatku wysyłając paczki wym.120x23x58 do 10kg nie powinni naliczać opłat.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@musicman76 reklamuj, stary numer doliczają jak popadnie a może się nie połapie sprzedawca 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Dodatkowo wprowadzili kody EAN żeby identyfikować produkty...a więc dla przykładu wysłałem perkusję w oryginalnym fabrycznym kartonie i można ją zidentyfikować po EAN bez problemu gdzie boki oryginalnego kartonu to 83cmx50cmx30cm=suma163cm, waga 12kg w DPD suma boków max to 300cm i waga do max 31,5kg a oni mi naliczyli 12,99zł+29,50zł=42,49zł !!! Wysyłka takiej paczki w Sendit DPD, Fedex, InPost to poniżej 20zł !!!! a przez nasze "kochane" złodziejskie Allegro po naliczeniu opłat dodatkowych 42,49zł ! Więc złodziejstwo w biały dzień, dodam że sporo takich paczek wysłałem i sporo mi naliczyli... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@musicman76 mi nic nie musisz udowadniać, tylko reklamuj w DPD lub przez allegro DPD, to nie allegro nalicza tylko DPD zgłasza i allegro dopisuje do do salda 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów