anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro usuwa negatywne komentarze ?

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Allegrowicz wystawia towar którego tak naprawdę nie ma .

Po zapytaniu Allegrowicza czy posada ten przedmiot odpisał Tak posiadam. 

Jednak przekazałem Allegrowiczowi ,że nie posiada tego przedmiotu bo daje inne zdjęcia a wysyła inny towar .

Napisałem też ,że jest to oszustwo .

Allegrowicz nie zainteresował się tym ,że wystawia inny towar a wysyła inny lecz oskarżył mnie ,że ja nazwałem go oszustem gdzie prawda byłą całkiem inna. 

Oczywiście Allegro bez sprawdzenia treści naszego pisania dał mi upomnienie .

Po tygodniu kiedy to zobaczyłem u tego Allegrowicza ,że dalej ma wystawiony ten przedmiot pomyślałem ,że możliwe jednak ,że go posiada . 

Zalicytowałem .

O dziwo zaraz gdy jak ten przedmiot zalicytowałem na drugi dzień Allegrowicz  napisał mi ,że nie posiada  tego przedmiotu. 

Po paru dniach wystawiłem opinię negatywną .

Oczywiście Allegrowicz się odwołał a administrator opinię usunął .

Na dzień dzisiejszy a już mija prawie miesiąc nie mam ani pieniędzy ani towaru. 

Nie mogę wystawić opinii  i uprzedzić kupujących ,że Allegrowicz bawi się kupującymi i robi z nimi co tak naprawdę chce bo wie ,że rozpłacze się i Allegro komentarz usunie.

Jest to porażka Allegro bo tak naprawdę czemu  służą komentarze jak Allegro zostawia tylko te które mu pasują ?

Pozdrawiam Piotr [edycja]

 

 

NEOOO.jpg

 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

hardybejs
#12 Orędownik#

Nie przekonam ciebie jak widzę  do umiarkowanego spokoju , pamiętaj jednak złość w jedną stronę powoduje kontrę, baw się dalej -powodzenia 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@shaky3 Opisz to jasno. Kupiłeś towar i go nie otrzymałeś? Nie otrzymałeś też zwrotu wpłaty? 

Wcześniej też kupiłeś ten towar, czy nie kupiłeś? Napisz to krok po kroku. 

Na jakiej podstawie Allegro twierdzi, że to był zakup dla komentarza? Po jakim czasie od zakupu wystawiłeś ten komentarz? Wcześniej zakładałeś jakieś spory - Dyskusje? 

Jeżeli dokonałeś normalnego zakupu, zapłaciłeś i nie otrzymałeś towaru, to masz prawo wystawić negatywną ocenę, tylko nie pisz w niej, że towar jest niezgodny z opisem, bo tego nie wiesz. Chyba że otrzymałeś ten przedmiot i jest on niezgodny. 

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Ale co tu pisać .

Własnie dzisiaj dostałem  taka wiadomość 

rozwiązaliśmy dyskusję ze sprzedającym ProduktyAlex.

Każdą dyskusję kończymy automatycznie po 30 dniach, jeśli nie mamy potwierdzenia, że problem dalej występuje. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

 

Porażka . 

9 stycznia informowałem Allegro ,że temat nie został rozwiązany bo nie otrzymałem pieniędzy .

Allegrowicz czuje się bezkarny i do dnia dzisiejszego  mimo ,że wysłałem mu numer konta pieniędzy nie oddaje .

Allegro usuwa mi mój komentarz mimo ,że ślepy zauważył bym złe intencje Allegrowicza .

Na dzień dzisiejszy nie mam ani towaru ani pieniędzy mimo to Allegro kończy spór i uważa za rozwiązany .

Porażka sytemu Allegro.

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak to nie masz towaru, to co zrobiłeś z imadłem?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@shaky3 na Twoją prośbę wznowiliśmy dyskusję ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Allegrowicz czuje się bezkarnie bo wspiera go Allegro. 

Tydzień temu wysłałem mu numer konta do zwrotu pieniędzy .

Allegrowicz to totalnie olał bo wie ,że jak ja poskarżę się do Allegro to on znowu nakłamie , rozpłacze się i allegro mi da kolejne upomnienie bo tak to tu działa. 

Tak samo było z towarem który wystawia a w rzeczywistości go nie ma .

Po wystawieniu mu negatywa rozpłakał się , nakłamał a Allegro negatywa usunęło. 

Nie dziwię się ,że Allegrowicze czują się bezkarni i robią z nami co chcą . 

Ja  bynajmniej swoich znajomych informuję o zaistniałej sytuacji ale z tego co się dowiedziałem to  ja nie jestem pierwszy i ostatni gdzie tak nieuczciwie Allegro podchodzi to sprawy . 

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Czy te imadła różnią się czymś poza nieznacznymi różnicami w ich wyglądzie ? Może chodzi Ci o to, że jedno ma 2 uchwyty do przykręcania, a drugie 4 ? Jedma trójkąt na końcu kowadełka, a drugie nie ? Jedno jest ładniejsze, a to drugie nie pasuje do wystroju ? A może to tylko chęć dokopania sprzedającemu ? Zapłaciłeś za towar ? Gdzie tu jest oszustwo ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Napisałeś "zalicytowałem" ale czy wygrałeś licytację ?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chyba też nie rozumiem tego klienta, bo wygląda na to że kupił i nie zapłacił, by wystawić negatywną ocenę i otworzyć dyskusję bo wydaje mu się że sprzedawca ma trochę inny model imadła w sprzedaży niż na zdjęciu.

Trochę to zajeżdża mentalnością "szeryfa" kończącego się pasa, który ustawia się kilometr przed zwężeniem drogi, ale takie zachowanie, już jest karane, przynajmniej na drodze.

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Czytaj tyle razy aż to zrozumiesz. 

Bez komentarza 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Tej twojej wypowiedzi bez "pół litra nie razbieriosz" Nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi. "Wylicytowałeś" czy "zalicytowałeś" ? Zapłacłeś czy nie ? Dostałeś imadło czy nie ? Sam chyba już się zaplątałeś w "zeznaniach" Napisz dokładnie o co Ci chodzi, a nie zaperzaj się. 

oznacz moderatorów

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Mam usunięty przez Allegro negatyw ponieważ kupujący nie zapłacił,  czyli nie widział przedmiotu, a  w pozycji zgodność z opisem zaznaczył, jako kompletnie niezgodny! Odwołałam się i usunięto. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

O kurcze chyba któryś z pracowników urodziny obchodził i zadziałał inaczej niż zwykle xD

oznacz moderatorów