anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro usuwa negatywne komentarze ?

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Allegrowicz wystawia towar którego tak naprawdę nie ma .

Po zapytaniu Allegrowicza czy posada ten przedmiot odpisał Tak posiadam. 

Jednak przekazałem Allegrowiczowi ,że nie posiada tego przedmiotu bo daje inne zdjęcia a wysyła inny towar .

Napisałem też ,że jest to oszustwo .

Allegrowicz nie zainteresował się tym ,że wystawia inny towar a wysyła inny lecz oskarżył mnie ,że ja nazwałem go oszustem gdzie prawda byłą całkiem inna. 

Oczywiście Allegro bez sprawdzenia treści naszego pisania dał mi upomnienie .

Po tygodniu kiedy to zobaczyłem u tego Allegrowicza ,że dalej ma wystawiony ten przedmiot pomyślałem ,że możliwe jednak ,że go posiada . 

Zalicytowałem .

O dziwo zaraz gdy jak ten przedmiot zalicytowałem na drugi dzień Allegrowicz  napisał mi ,że nie posiada  tego przedmiotu. 

Po paru dniach wystawiłem opinię negatywną .

Oczywiście Allegrowicz się odwołał a administrator opinię usunął .

Na dzień dzisiejszy a już mija prawie miesiąc nie mam ani pieniędzy ani towaru. 

Nie mogę wystawić opinii  i uprzedzić kupujących ,że Allegrowicz bawi się kupującymi i robi z nimi co tak naprawdę chce bo wie ,że rozpłacze się i Allegro komentarz usunie.

Jest to porażka Allegro bo tak naprawdę czemu  służą komentarze jak Allegro zostawia tylko te które mu pasują ?

Pozdrawiam Piotr [edycja]

 

 

NEOOO.jpg

 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Gdybyś publicznie w komentarzu nie nazwał go oszustem tylko zwyczajnie "sprzedawca wysyła inny produkt niż ma wystawiony" wprowadzając w błąd nabywców nie mieli by podstaw do jego usunięcia ale tak to sam dajesz im do tego podstawy .Poczytaj w ich regulaminie czego nie wolno pisać w opiniach by ich nie usuwali. Nawet najgorszego sprzedawce można dobrze obsmarować nie obrażając go i allegro wtedy się do niczego nie doczepi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli komentarz nie będzie obrażał i naruszał regulaminu, Allegro go nigdy nie usunie. Jeżeli zakup na AL tam nie ma komentarzy. Licytacja na zwykłym allegro i sprzedający nie wysyła towaru? Masz takie coś jak dyskusja i ją otwierasz tam wszystko opisujesz, allegro ci w tym pomoże. Dyskusja na zwykłym: https://allegro.pl/dyskusje/nowa na AL: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Już Allegro mi pomogło .

Usunęli negatywny komentarz a moje straty na dzień dzisiejszy to ponad 300 zł, 

Dziękuję za taką pomoc. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Imadło to imadło 

 

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Nie .

Samochód to też samochód .

Więc licytuj mercedesa a  jak dostaniesz poloneza to też powinieneś być zadowolony. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

przecież to ta sama marka - imadełka, a nie samochodu 😀

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@shaky3, ingerujemy w opinie tylko w ściśle określonych przypadkach. Ponadto Sprzedający zgłosił nam, że czuje się nękany i obrażany. Upomnienie otrzymałeś, ponieważ mamy podstawy sądzić, że dokonałeś zakupu jednie w celu zaszkodzenia sprzedającemu i jest to naruszenie regulaminu Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Ten Allegrowicz chyba ma gorączkę bo **piiip** bzdury a Wy bez sprawdzania usuwacie komentarze . 

Ja też czuję się przez tego Allegrowicza nękany  .

Co z tym zrobicie ?

W taki sposób właśnie otwieracie furtkę do legalnego oszukiwania i to pod własnym  płaszczykiem .

Jeśli ja wystawiam opinię i pod tym się podpisuję to znaczy ,że tak jest i za to odpowiadam .

Allegrowicz miał  tydzień czasu na zmianę ogłoszenia ale  totalnie to olał a zmienił ogłoszenie dopiero po moim zakupie .

Teraz Allegrowicz wie ,że jest chroniony przez ludzi z niewiedzą i będzie to wykorzystywał. 

Musze jednak ostrzec swoich znajomych oraz pozostałych o takim traktowaniu kupujących przez Was.

Musza ludzie  wiedzieć ,że Allegro  jest tylko dla kombinatorów nie dla normalnych ludzi. 

 

 

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@shaky3 allegro jest dla normalnych ludzi

normalni ludzie przestrzegają norm prawnych obowiązujących w Polsce

Jeśli ja wystawiam opinię i pod tym się podpisuję to znaczy ,że tak jest i za to odpowiadam .

a ty doucz się przepisów (sprawdź co to jest oszustwo) i nie kłam, że się podpisałeś pod komentarzem

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Bzdura goni bzdurę . 

Bez komentarza . 

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Sam się doucz bo widzę ,że jesteś niedouczony. 

oznacz moderatorów

Kicor2
#2 Obserwator#

Nie pomogą Ci.Ja kupiłem filmy na DVD .Dostałem piraty.Po pomocy Allegro ( oczywiscie Allegro pomagało mi) sprzedający pozbył się negatywnego komentarza , sprzedaje dalej,a ja dostałem upomnienie i mam zablokowane konta za zaległość na koncie małżonki.

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#
W którym momencie allegrowicz był nękany bo nie wiem ?
To jest ten wpis . 
 
Pytanie o ofertę

Witam
Na końcu imadła widać takie małe kowadełko. Jaka jest jego długość ?
Pozdrawiam
19:38

 

Dzień dobry. Wszystkie dostępne informacje są umieszczone w opicie. Producent nie podaje innych. Pozdrawiam serdecznie.
19:51

3 grudnia

 

 

A wie Pani ,że jest to oszustwo ponieważ dajecie inne zdjęcia a wysyłacie całkiem inny towar ?
10:38

 

Proszę mnie nie oskarżać, bo to już jest wykroczenie. Jestem pośrednikiem w sprzedaży i nie mam kontaktu bezpośredniego z towarem. Czy personalnie Państwa oszukałam?? Proszę liczyć się ze słowami.
12:24
Zgłaszam to do allegro bo jest to oszustwo !
12:41

 

Bardzo proszę.
 
Pamiętać, z czym to się wiąże. Fałszywe oskarżenie to przestępstwo. Artykuł 234 k.k. stanowi:
„Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego, podlega grzywnie, karz...
ROZWIŃ
13:04
Więc proszę nie marnować czasu swojego i mojego i podać mnie do sądu. Czekam z niecierpliwością .
13:48

 

Już zrobiłam to co stosowne. Proszę oczekiwać kontaktu od Allegro w tej sprawie.
13:52
Ok. Czekam . Też proszę czekać bo też to zgłosiłem i nie tylko do Allegro .
13:53
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@shaky3 Po usunięciu komentarza możesz go wystawić po raz drugi. Zrób to, tylko nie używaj słów wulgarnych, obraźliwych, nie podawaj danych osobowych, loginu sprzedawcy itp. Opisz transakcję zgodnie z prawdą. 

Jeśli nie otrzymałeś towaru, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w którym zażądaj wysyłki lub zwrotu wpłaty. Poproś w sporze o pomoc pracownika Allegro. 

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Już drugi raz mój komentarz został usunięty .

Nie ma tu nic wulgarnego . 

Komentarz

Allegrowicz wystawia towar którego tak naprawdę nie ma. Mimo ,że zgłaszałem Allegrowiczowi i to dużo wcześniej ,że nie posiada tego towaru to oczywiście Allegrowicz zmienił ofertę ale dopiero po moim zakupie . Na dzień dzisiejszy nie mam ani towaru ani pieniędzy. Nie polecam tego Allegrowicza

 

 

Tak właśnie działa Allegro. 

Chroni oszustów , krętaczy . 

Porażka . 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Ale jaki  masz problem  zwróć ten przedmiot sprzedającemu , zrób normalny zwrot bo to imadło ci nie pasuje , bo na przykład ma brzydkie .Wszystko idzie normalnie załatwić bez złośliwości jeśli ma nieładne zdjęcie produktu napisz do allegro i do niego aby poprawił aukcje .Jeśli tego nie zrobi Allegro mu je usunie. Nie nękajcie się  nawzajem , świat nie kończy sie na komentarzach wystarczy normalność i dobra wola z obu stron

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

To nie jest tak.

Ja nie otrzymałem towaru  bo po moim zakupie allegrowicz stwierdził ,że jednak nie ma tego przedmiotu co jest na zdjęciach .

Ja zgłaszałem do Allegro chyba ze 3 razy  ,że sprzedający wysyła inny towar jak wygląda to na zdjęciach jednak  Allegro nie było tym zainteresowane bo jednak po moich zgłoszeniach dalej umieszczony był towar którego Allegrowicz nie posiadał.

Allegro wraz ze sprzedającym zrobili ze mnie **piiip**ę i wcisnęli mi kit ,że jest to moja wina bo to ja powinienem wiedzieć ,że sprzedający może jednak nie wiedzieć co tak naprawdę sprzedaje.

Gdybym dał opinię pozytywną to było by jak dla Allegro tak i dla sprzedającego ok.

Ale ,że dałem słusznego negatywa to zaczął się problem .

Ja nie wiedziałem ,że Allegro ukrywa takie informacje ,że sprzedający robi ludzi  w konia i jak się rozpłacze to Allegro i tak negatywa usunie .

No teraz już wiem jak działa Allegro.

Tak jak wszystko w tej naszej marnej Polsce

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Rozumiem twoją wściekłość ale czy nie można inaczej , sprzedający napisał  ci że nie ma tego produktu popełnił błąd przyznał się. Ty nie musisz brać tego czego nie chcesz, możesz kupić gdzie indziej tak jaki dokładnie tobie pasuje . Nie trzeba od razu iść na noże ,Tu w tym miejscu zgadzam się z opinią Allegro że pomogli sprzedającemu , ponieważ pomyłki się zdarzają (zrobił kopiuj wklej i aukcja się pokazała .Bądz człowiekiem odpuść , daj innym żyć , przecież nic na tym nie zyskujesz , niepotrzebnie sobie nerwy szargasz .Kup po prostu gdzie indziej.Też miałem podobny przypadek kupiłem  piecyk  ,czekałem 3 tygodnie i cisza i co? Zadzwoniłem , okazało się że im brakło i czekają na dostawę , chłopaki dopiero zaczynali na Allegro mało doświadczeni i co? anulowałem zwyczajnie i kupiłem gdzie indziej.

oznacz moderatorów

shaky3
#9 Pomysłodawca#

Ale przestań wypisywać takie bzdury.

Ja uprzedziłem sprzedającego o tym ,że nie posiada takiego towaru a sprzedający zamiast usunąć swoje ogłoszenie to wypisywał do Allegro ,że ja go nękam i nachodzę. O jakiej tu pomyłce piszesz ?

Tydzień czasu trwała przepychanka z allegrowiczem dopiero po moim zakupie stwierdził ,że takiego towaru nie ma  gdzie wcześniej bawił się moimi mailami .

Nie uświadamiaj mnie więcej bo mnie nie przekonasz do ludzi którzy mataczą i kombinują pod płaszczykiem Allegro .

 

 

 

oznacz moderatorów