anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zablokowało konto za brak odpowiedzi w sprawie POK wysłanego w niedzielę??

www_gotel_pl
#8 Zapaleniec#

Wczoraj o 13 dostaliśmy maila z prośbą o wyjaśnienie do wniosku POK, a już o 15 nasze konto zostało zawieszone pomimo że;

- była NIEDZIELA

- nigdzie nie ma informacji ile mamy czasu na odpowiedź do takiego wniosku POK, nie dostałem tez takiego info od pracowników Allegro na czacie

- konto robi bardzo duże obroty miesięcznie, a zostaliśmy potraktowani jakbyśmy sprzedawali 5 długopisów tygodniowo...

- wszystkie faktury zawsze były opłacane w terminie

- konto sprzedaje od wielu lat i przez ostatnie kilka miesięcy miało Super Sprzedawcę

- Jakość Sprzedaży na poziomie Bardzo dobry

- Średnia ocen około 99%

Jak widać, wystarczyło że Klient złożył wniosek do POK na który nie odpisaliśmy bo była niedziela, a Allegro zawiesiło konto i usunęło ponad 300 ofert...

Od nas oczekują natychmiastowej odpowiedzi, a sami nie są w stanie od wczoraj odpisać dlaczego tak się stało i co mamy zrobić, żeby konto zostało odblokowane.

la_nika mr_oma

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_gotel_pl rozumiem, że jest to niekomfortowa sytuacja, a kwestia blokady konta została przekazana do odpowiedniego zespołu. Bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w sprawie nr 24157511. Informacji na temat blokady może udzielić tylko dział, który ją nałożył, dlatego muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

www_gotel_pl
#8 Zapaleniec#

Dlaczego ja mam być cierpliwy, a osoba obsługująca POK już nie? Ciężko było zaczekać do poniedziałku na naszą odpowiedź? Jedyne co potraficie napisać, to "sprawa jest w trakcie weryfikacji i proszę o cierpliwość", a ja co godzinę tracę kolejne tysiące złotych na straconych zamówieniach które powinny w tym czasie wpływać!

oznacz moderatorów

www_gotel_pl
#8 Zapaleniec#

Dalej brak odpowiedzi, nam konto zamknęliście po 4 minutach od wysłania maila o POK... a sami od kilkunastu godzin nie potraficie odpisać!

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

u mnie był błąd złe wysłany towar klient otrzymał towar 2 krotne droższy zgłosił problem do allegro dyskusja strasznie zablokowaniem konta oczywiście towar odesłaliśmy prawidłowy ale klient tego nie prawidłowego nie odesłał 2 miesiące próśb i meli allegro ma to gdzieś pomocy zero z ich strony odpowiedz idź sobie Pan na policję z problemem .Klient dalej ma czynne konto i dalej kupuje przez 2 miesiące .A sprzedawca ma na 3 dzień zablokowane konto jak nie zwróci 10 zł jak ja słyszę ten tekst {rozumiem, że jest to niekomfortowa sytuacja} chyba uszom tego pracowników na pamieć .

oznacz moderatorów