anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Inpost staje się najgorszym kurierem ...

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

@InPost 

Kolejny raz zgłaszam brak realizacji zleceń podjazdu dwa dni pod rząd nie przyjeżdża kurier odebrać przesyłek. Dziś widzę że zlecenie ma status nowe zamiast w realizacji więc jestem pewny że dziś również nikt nie podjedzie , jak długo będzie utrzymywał się ten stan ? Mam zacząć zapychać pobliskie paczkomaty żebym mógł nadawać normalnie paczki? Co  mogę jeszcze zrobić? Zgłaszałem reklamację , wczoraj zgłosiłem oficjalną skargę na oddział po przez kontakt z waszą infolinią , pisałem na pomoc@inpost co więcej mogę zrobić? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Z doświadczenia wiem, ze najlepiej działa na ich kurierów jak ich pogna ich własny kierownik regionalny. A numer telefonu do takiego maja w paczkopunkach, wiec tam bym spytała. 

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

@InPost 

Tak jak założyłem dziś też nikt nie odebrał przesyłek , masz zamiar w jakiś sposób się ustosunkować do tego co piszę czy przyjmujesz taktykę taką jak twoja śmieszna firma czyli olewanie klientów?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Podpisz umowę z InPost na stałe zlecenia.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Jaki to ma sens jeśli nie wysyłam przesyłek po za Allegro to z tego co wiem kiedyś nie można było czegoś takiego podpisać. Może Allegro w tej sprawie coś zdziała w końcu 90% tych przesyłek to smarty wiec jakby nie było to wasza usługa . Czy takie coś jak brak podjazdu kuriera można u was reklamować żebyście tego nie liczyli do terminowej wysyłki ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Nie ma dobrych firm kurierskich są tylko dobrzy albo źli kurierzy w danym miejscu. W zasadzie każda firma zmaga się aktualnie z brakami personelu. U mnie w rejonie ponoć brakuje 300 kurierów inpostu i tyle w temacie. W DPD i UPS podobnie. Godziny odbioru przesyłek nijak się mają do tego co jest w systemie i albo się dostosujesz albo niestety nie będzie terminowych odbiorów.

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Zatem zostaje mi ustawić godzinę wysyłki tego samego dnia do 20 i wozić na sortownie paczki skoro i tak to robię to chociaż sprzedaż może się zwiększy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzabizzu nadawca przesyłki powinien reklamować brak realizacji usługi, następnie jeśli reklamacja zostanie uznana, można zgłosić się do nas za pomoca tego formularza. Wówczas odpowiedni zespół zweryfikuje czy zamówienie może zostać wykluczone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów