anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto ?

magdasklepagd
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry . Od dwóch dni mam zablokowane konto . Nie mam pojęcia dlaczego . Płatności płacę na bieżąco . 
Proszę o pomoc. Zgłosiłam sprawę a nadal czekam . Jest to aż nie możliwe by tak długo czekać na odpowiedź . 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@magdasklepagd powód blokady masz w wiadomości e-mail od allegro. Ostatnio często blokują pod pretekstem użytkowania konta przez nieuprawnione osoby.

Najszybciej wyjaśnisz po bezpośrednim kontakcie z bezpieka allegro przez ten formularz

 

oznacz moderatorów

magdasklepagd
#7 Wielbiciel#
Szukam tego e maila i nic nie widać ..
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spam? a jak nie widzisz do napisz, link Ci podałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@magdasklepagd, ograniczenia nałożone na konto są związane z Dyskusją nr 896ed3bd-4454-4b8e-bc16-c77d179fc53e. 

Kupujący odstąpił od umowy 30 czerwca. Przesyłka ze zwrotem znajdowała się u Ciebie od 12 lipca. Natomiast 22 lipca podjęliśmy decyzję o nałożeniu na Twoje konto ograniczeń w związku z brakiem zwrotu środków. Choć sprawa jest już rozwiązana, Twoja jakość sprzedaży "Wymaga poprawy", dlatego proszę Cię o cierpliwość - wkrótce otrzymasz od nas wiadomość mejlową z kolejnymi krokami.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

magdasklepagd
#7 Wielbiciel#

Rozumiem . Tylko ta wysyłka szła dwa razy do tego ja mam potwierdzenie że próbowałam 2 lub 3 razy oddać pieniążki ale wiecznie z konta schodziły. Już miałam zablokowane raz konto odblokowane zostało i za chwilę znowu blokada . Jak mam poprawić jakość skoro mam je zablokowane . W dyskusji nie odpowiedziałam około 3 ,4 h . Proszę o pilne wyjaśnienie mojej sprawy i odblokowanie mnie. Dziękuję 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@magdasklepagd, skontaktowaliśmy się z Tobą w sprawie nr 25052553. Zachęcam Cię do jej kontynuowania, to tam wyjaśnisz tę sprawę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów