anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mamy odpowiadać za błędy w katalogu ?

mikeza
#20 Guru#

Mam aktualnie dyskusję z powodu zakupu przez klienta produktu, który na mojej ofercie był bardzo dokładnie opisany,ale w katalogu produktów niestety są błędne dane dotyczące tej konkretnej pozycji. dokładnie są podane błędne modele aut do  których pasuje ramie. Wystawiając tą konkretną ofertę sam ją tworzyłem,  niestety później ktoś ją wielokrotnie modyfikował, wprowadzając błędne dane w parametrach. zgłaszałem oczywiście  błędy  ,ale wnioski zostały odrzucone,  z powodu tego, ze parametry te zostały ponoć podane przez jakiegoś dystrybutora. Dziwne,  bo producent podaje inne zastosowanie. Aktualnie pracownik allegro twierdzi, ze odpowiadam za połączenie oferty z katalogiem produktów.  Tylko jak mogę odpowiadać za coś na co nie mam wpływu. połączenie jest  prawidłowe, ale zmiany  jakie zostały wprowadzone do parametrów są błędne i były one wprowadzane juz po połączeniu produktem, dodatkowo wnioski sugerujące błędy są odrzucane. a bez połączenia z  katalogiem nie da się wystawić oferty. i koło się zamyka

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Magia katalogu jest ogromna . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza podaj proszę numer tej oferty, sprawdzę te odrzucone sugestie i poproszę o weryfikację poprawności tych danych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@la_nika prolem dotyczy produktu opisanego w katalogu:

Kraft Automotive 0715570 Ramię wycieraczki, czyszczenie szyb

lista "pasuje do" jest całkowicie absurdalna, zawiera setki roznych modeli, co jest całkowitą nieprawdą, ramie pasuje tylko do tych aut

FIAT SCUDO II  lata produkcji: 2006-2016 (drzwi podwójne)

CITROEN JUMPY II   lata produkcji: 2007-2016 (drzwi podwójne)

PEUGEOT EXPERT II   lata produkcji: 2006-2016 (drzwi podwójne)

TOYOTA PROACE I   lata produkcji: 2013-2016 (drzwi podwójne)

próby zgłaszania błędów są odrzucane ,jako powód jest podawane info, ze nie  mozna zgłaszać błędów w danych dostarczonych przezdostawcę produktu. Tylko ze  ja bazuje na katalogu producenta  i swojej wiedzy. Juz kilku klientów zwracało to ramie sugerując się przy zakupie błędnymi danymi z listy "pasuje do"

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza czy możesz podesłać jeszcze link do katalogu o którym piszesz? 
Zgłaszam to i na pewno zostanę poproszona o katalog, na który się powołujesz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

W katalogu macie takie kwiatki, że znajduje produkt w katalogu, podłączam pod niego aukcję, a po jakimś czasie, okazuje się że ktoś zmienia producenta i model, a reszta parametrów pozostaje taka sama. I wy takie zmiany potem akceptujecie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@it24_pl bez szczegółowych informacji nie jestem w stanie niczego zweryfikować, w takich przypadkach należy zgłosić błąd w produkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

i zajmuje to więcej czasu i nerwów niż podpięcie pod inną pozycję z katalogu. Nie powinno być tak że można zmienić od tak podstawowe parametry jak producent i model na zupełnie inne. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

:@it24_pl mi  zmieniono tak wkład lusterka do forda na tarcze hamulcowe do audi 🙂 nie mam  niestety czasu i zdrowia, żeby kopać się z  katalogiem, ale nie mam te zamiaru odpowiadać a jego błędy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@la_nika A ja się powtórzę, że mi to wygląda na wewnętrzny sabotaż w Allegro. Ostatnio zmiany w Allegro i tryb ich wprowadzania jest delikatnie rzecz mówiąc - dziwny i zupełnie oderwany od realiów.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów