anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moderator usuwa niewygodne wpisy?

wicekdw
#12 Orędownik#

Witam.

Opisałem swoje przykre doświadczenia z Allegro ale w sposób nie łamiący regulaminu. Mam pytanie do moderatorów  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ : Dlaczego moje wpisy są notorycznie usuwane, mimo, że nie łamią regulaminu? Ja rozumiem, że są niewygodne dla firmy ale skoro Allegro decyduje się udostępniać forum to chyba powinno dopuścić jakąś względną wolność wypowiedzi i przedstawienie faktów, prawda? Zawsze możecie się ustosunkować do krytyki ale chyba wolicie kasować niewygodne wpisy i udawać, że nie ma żadnych nieprawidłowości.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wicekdw, część Twoich wpisów została z automatu zakwalifikowana przez nasz system jako spam. Za to przepraszamy. Natomiast w części swoich wpisów łamałeś zasady Regulaminu Społeczności. Oczywiście przyjmujemy krytykę, jednak proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

@mr_oma A według jakiego kryterium zostały tak zakwalifikowane? Rozumiem, że za system nikt nie odpowiada, tak? System To system i winnych nie ma. Ale ktoś ten system stworzył i nim zarządza. To proszę te wpisy przywrócić albo podać konkretnie w jaki sposób są niezgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów