anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto jest zablokowane?

Emilio004
#8 Zapaleniec#

CHCIALBYM JE ODBLOKOWAC,SPELNILEM WASZE WARUNKI O SPALACENIU CALYCH NALEZNOSCI I ZWROTACH,REKLAMACJACH I INFORMACJACH O GWARANCJI.MUSZE JESZCZE ZMIENIC W OPISIE WYKASOWAC"W RAZIE PYTAN CO DO DANEJ CZESCI KONTAKT PONIZEJ W ZAKLADCE  "O SPRZEDAJACY"I CHCE ZROBIC TO ALE TYLKO TO MOGE ZROBIC JAK ODBLOKUJECIE MI KATO BO NIE MOGE W ZADEN INNY SPOSOB TEGO ZROBIC.JEZELI MOZNA ODBLOKUJCIE MI KATO NA 7 DNI I JA TO WSZYSTKO ZROBIE DOSTOSUJE SIE DO REGULAMINU I ZA 7 DNI SPRAWDZICIE MNIE JEZELI NIESPELNIE TYCH WARUNKOW PO 7 DNIACH MOZECIE MI ZABLOKOWAC KATO.PROSZE O POMOC BO JESTEM BEZ RADNY.DZIEKUJE.PROSZE MNIE POINFORMOWAC MAILEM O DECYZJI.JEZELI COS ZROBILEM NIETAK TO BARDZO PRZEPRASZAM TO BYLO NIESWIADOME.PROSZE O WYJASNIENIE TEGO PROBLEMU.PISZAC Z FORMULARZU NIEODPISUJE ALLEGRO.PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBSZ.DZIEKUJE BARZDO

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 W treści prowadzonej korespondencji (sprawa nr 18588123) widzę, że konieczne jest przesłanie wyjaśnienia jak rozwiązałeś problemy z dwoma wskazanymi kupującymi. Najlepiej będzie jeśli odpowiesz na tę wiadomość. Mam nadzieję, że przybliży Cię to do odzyskania pełnej funkcjonalności konta.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam sprawdzalem wszystkie dyskusj i sa wszystkie zakonczone.Bardzo bym prosil o podanie numerow aukci tych duskusji nierozwiazanych,albo prosze jak mam znalezc ten numer sprawy zebym wiedzial o co chodzi

oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

spraw zostala rozwiazana przez bardzo zyczliwych ludzi.bardzo dziekuj

oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje za pomoc juz wiem o co chodzi.zycze zdrowka

oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam sprawdzalem wszystkie dyskusj i sa wszystkie zakonczone.Bbardzo bym prosil bum o podanie numerow tych duskusji nierozwiazanych,albo prosze jak mam znalezc ten numer sprawy zebym wiedzial o co chodzi

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Wskazany numer sprawy powinien być widoczny w temacie wiadomości, które z nami wymieniałeś. Dopytaj konsultanta, z którym pisałeś, o jakie konkretnie dyskusje chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

CHCIALBYM JE ODBLOKOWAC,SPELNILEM WASZE WARUNKI O SPALACENIU CALYCH NALEZNOSCI I ZWROTACH,REKLAMACJACH I INFORMACJACH O GWARANCJI.MUSZE JESZCZE ZMIENIC W OPISIE WYKASOWAC"W RAZIE PYTAN CO DO DANEJ CZESCI KONTAKT PONIZEJ W ZAKLADCE  "O SPRZEDAJACY"I CHCE ZROBIC TO ALE TYLKO TO MOGE ZROBIC JAK ODBLOKUJECIE MI KATO BO NIE MOGE W ZADEN INNY SPOSOB TEGO ZROBIC.JEZELI MOZNA ODBLOKUJCIE MI KATO NA 7 DNI I JA TO WSZYSTKO ZROBIE DOSTOSUJE SIE DO REGULAMINU I ZA 7 DNI SPRAWDZICIE MNIE JEZELI NIESPELNIE TYCH WARUNKOW PO 7 DNIACH MOZECIE MI ZABLOKOWAC KATO.PROSZE O POMOC BO JESTEM BEZ RADNY.DZIEKUJE.PROSZE MNIE POINFORMOWAC MAILEM O DECYZJI.JEZELI COS ZROBILEM NIETAK TO BARDZO PRZEPRASZAM TO BYLO NIESWIADOME.PROSZE O WYJASNIENIE TEGO PROBLEMU.PISZAC Z FORMULARZU NIEODPISUJE ALLEGRO.PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBSZ.DZIEKUJE BARdZDO

 
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

prosze o podanie numerow tych aukcji ktore blokuja mi kata,wtedy bede wiedzial

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Dopytaj o szczegóły w korespondencji mailowej, którą prowadzisz w tej sprawie. Jedynie osoby, który znają szczegóły i przyczyny blokady Twojego konta, mogą Ci pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ witam szukam pomocy aby odblokowac konto prosze o napisanie za co mam zablokowane.wszystkie moje dyskusje zakonczylem i oplacilem rachunek,prosze spradzic moje kato i napisac co i jak.dziekuje bardzo

 
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Emilio004 Cześć. Rozumiem, że nie jest dla Ciebie komfortowa sytuacja, ale muszę poprosić się o cierpliwość. Otrzymasz odpowiedź mejlową (korespondencja numer 21945602). 

oznacz moderatorów