anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego monety zostały pobrane z konta kupującego? - prośba do moderatorek

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

Prośba do moderatorek 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mam prośbę zerknijcie w zamówienie 184826e0-64ea-11ed-9fc4-897e228bff1f kupujący coś namieszał i wcięło mu 10 monet, oczywiście nam założył o to dyskusje 😄

do 1.12 br. na moje konto zostaną zwrócone monety w ilości 10 szt. które zostały pobrane, a nie wykorzystane i uwzględnione w płatności. Sprawę moim zdaniem winien rozwiązać ALLEGRO i oczekuje stanowiska w tej kwestii.

Dzięki 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Przy płatności do tego zamówienia kupujący nie skorzystał z kuponu, więc - tak, jak napisałeś w dyskusji - powinien być dla niego nadal dostępny. Oczywiście jeśli ma wątpliwości, powinien do nas napisać tutaj lub przez formularz kontaktowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 sypnęło dyszkuszjami !!! jakieś pól roku miałem spokój , a tu dzień za dniem jedna po drugiej , kijowo trochę bo zakładają koło północy i ubyło punktów za średni czas odpowiedzi .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria najlepszą dyskusje miałem, mam problem z produktem - zapomniałem napisać koloru poproszę bordowy 😄

Pomijam dzisiejszą tu przynajmniej dostanę punkty za odpowiedzi bo u mnie to raz kiedyś się trafiają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 a zwróciłeś uwagę , jak nie masz dyskusji z góry jest 50 pkt. w Utworzone Dyskusje , a pozostałe miary po 0 . Jak masz dyskusje w miarze ,, Utworzone Dyskusje ,, masz nieoceniany , a dalej wedle zasług .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a proszę Cię bardzo tak to wygląda 😄 żeby człowiek się cieszył z dyskusji bo zdobędzie punkty 😄

11dysk.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 przewczoraj maiłam za brak dyskusji 50/50 , a teraz tak 

                             Bez tytułu.png

oznacz moderatorów