anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę płacić za POK?

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

Klient reklamuje towar przez spór, nie wysyła go do nas, zgłasza pok allegro oddaje mu pieniądze nam dolicza to do salda na jakiej podstawie ja sie pytam ??? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

POK to wewnętrzne środki Allegro.

oznacz moderatorów

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

ale nam doliczyli do salda że musimy je zapłacić 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu nie rozumiesz. Nie są wewnętrzne w tym przypadku, bo Allegro wypłaciło z pieniędzy sprzedającego. 

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  też chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie zostało doliczone do salda sprzedawcy skoro klient nie odesłał produktu? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino1 Cześć. Przesłałeś nam dzisiaj numer listu przewozowego i sprawę uznaliśmy za wyjaśnioną. Na Twoim rachunku Allegro została zrobiona korekta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

Proszę nie kłamać nie o to chodzi chodzi o wniosek  [ ref:_00D24aE05._5003VLhHdY:ref ] w sporze klient został poinformowany jak ma odesłać do nas towar 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino1 Na tym koncie nie ma innego wniosku o POK. Podaj proszę login konta sprzedażowego, którego dotyczy sprawa, a także numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

Allestino5

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino1 Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale Kupująca miała prawo złożyć wniosek o rekompensatę z POK, ponieważ otrzymała uszkodzony produkt. Chciała wyjaśnić tę sprawę, a także odesłać przedmiot, jednak nie udzieliłeś jej odpowiedzi w Dyskusji.

Widzę, że prowadzisz z nami korespondencję w tej sprawie. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się pozytywnie również dla Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

wy ślepi czy głupi jesteście przecież opisałem jak ma dokonać zwrotu darmowym zwrotem z pozycji waszej strony allegro a wy mi tu klepiecie prawie-50zł za to że kupujący nam nie odesłał przedmiotu 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@AlleStino1 odpisałeś ale nie w dyskusji!

 

oznacz moderatorów