anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek"

MAMY ROZWIĄZANIE!
0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry.
Dzisiaj jest 21.12.2021 godzina 7:40. Mam ustawioną godzinę graniczną wysyłki na godzinę 13:00. Wysyłam w 100 % przesyłki w terminie. Wywiązuję się ze swoich obowiązków w 100 % (terminowość wysyłki). W moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek". Dlaczego? Przecież nadając paczkę dzisiaj do godziny 15:00 - InPost dostarczy ją jutro (22.12.2021), a Poczta Polska pojutrze (23.12.2021). Dlaczego Państwo zabieracie mi potencjalnych klientów? Kto mi zrekompensuje potencjalne straty braku zawartych transakcji. Może powinniście Państwo wprost mi napisać, abym zaprzestał sprzedaży na Waszym portalu.

oznacz moderatorów
231 ODPOWIEDZI 231
ArturCheba
#8 Zapaleniec#

Przepraszam,że się powtarzam, ale moja odpowiedź nie zotała opublikowana.

Na ofertach Allegro wciąż brak  wyróżnionej na zielono informacji dostawa w poniedziałek. 

Sprawdzałam jak jest na ofercie, której zdjęcie Pani umieściła, nie znalazłam takiej oferty. 

Z lini Lego Friends brak oferty mikrobusu 

https://allegro.pl/uzytkownik/Allegro?delivery_time_before_christmas_2021=1

 

oznacz moderatorów
LOMMBARD8
#8 Zapaleniec#

Ciekawe czy Allegro odpowie ,dotyczy to również mnie ,jak i wielu ,wielu .Bezsensowna sprzedaż ..

oznacz moderatorów
ArturCheba
#8 Zapaleniec#

I mnie.

Rozmawiałam na  przed chwilą czacie. Otrzymałam informację, że w najbliższym czasie na ofertach użytkownika Allegro, pojawi się taka informacja. 

Zapewne w piątek

oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli automat zaszalał i allegro już nad tym pracuje:) Cieszę się bardzo....

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

Absurd ..normalnie dzis nadaje i nikt nie kupuje co jest normalne z takim oznaczeniem 

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

nikt nie odpowie, cały zespół Allegro pakuje paczki, bo tylko oni mają dostawę przed świętami 😉

oznacz moderatorów
LOMMBARD8
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2021-12-21 at 08-54-45 Paczkomaty pl - Manager przesyłek.png

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@ko_alka 
czas dostawy mieściłby się w przedziale 22-24 grudnia
O ile pamiętam (bo coraz rzadziej robię zakupy na Allegro) dla takiego przedziału "system" pokazywałby początek najwcześniejszego przedziału, czyli: "dostawa we środę".
Wskazany przez Ciebie artykuł z "Aktualności" nie informuje o zmianie (ani jej nie wyjaśnia) polegającej na pokazywaniu ostatniego (a nie jak dotychczas pierwszego) dnia przedziału predykcji czasu dostawy.

Artykuł ten ma jednak inną "ciekawą" informację (która być może uszła uwadze niektórych).
Ciekaw jestem komentarzy:
"Przy obliczaniu przewidywanego czasu dostawy 24 i 31 grudnia traktujemy jako święto.

Zmiana nie dotyczy miar z obszaru 
Obsługa kupującego, czyli obsługi dyskusji i wiadomości od klientów. Dla tych miar 24 i 31 grudnią pozostają dniami roboczymi. Oznacza to, czas na obsługę dyskusji i wiadomości nie ulega zmianie."

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
sell4kids
#8 Zapaleniec#

Hej u Nas też zamówienia spadły o 80%! mamy dopiero 21.12.2021, wysyłamy kurierem więc dojdzie na jutro dostawa spokojnie lub na czwartek, a tak to każdy kupujący widzi dostawę na poniedziałek, i to nie tylko u Nas - u wszystkich sprzedawców na allegro 😞 

oznacz moderatorów
sklepbazalux
#9 Pomysłodawca#

Czy 24 i 31 grudnia, będą również liczone jako dni świąteczne przy odpowiedziach na pytania kupujących?

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@sklepbazalux
"Przy obliczaniu przewidywanego czasu dostawy 24 i 31 grudnia traktujemy jako święto.

Zmiana nie dotyczy miar z obszaru 
Obsługa kupującego, czyli obsługi dyskusji i wiadomości od klientów. Dla tych miar 24 i 31 grudnią pozostają dniami roboczymi. Oznacza to, czas na obsługę dyskusji i wiadomości nie ulega zmianie."

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Sajbazar_pl
#4 Eksplorator#

I to jest dobre obliczanie? Kto to wymyślił?  Dla kogo?

Proszę zmienić wyświetlanie na pierwszej stronie na wysyłkę a nie dostawę.

Bo to co Pani pisze jest szokujące. Dotyczy niemalże wszytkich sprzedających a Pani odpowiada niby jednej osobie.  

Każdy staje na głowie w tym okresie - sprzedający wysyłają najszybciej jak potrafią, kurierzy dostarczają najszybciej jak potrafią i jeżdżą do piątku a Allegro ma jakieś dziwne algorytmy obliczania dostaw … 

oznacz moderatorów
konselo
#11 Animator#

w przepisach nie ma czegoś takiego jak PRZEWIDYWANY czas dostawy - sprzedający ma jednoznacznie określić termin dostawy - ALLEGRO nowy portal WRÓŻBIARSKI

WRÓŻ

oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

Ta odpowiedz Pani Olu jest śmieszna.Osoba która ustawiła tysiącom sprzedawców na witrynie sklepu komunikat "dostawa w poniedziałek" poświąteczny powinna zrekompensować obecne milionowe straty sprzedawców.

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Dzień dobry. Ale dlaczego SPRZEDAWCA ALLEGRO ma jednak dopisek "dostawa przed świętami" a inni nie?

oznacz moderatorów
Moroshop
#8 Zapaleniec#

I to pomimo, że oficjalny sklep allegro stracił tytuł SuperSprzedawcy.....😤

oznacz moderatorów
kuferek_rybaka
#1 Nowicjusz#

Trochę dziwne to liczzenie jest, u mnie dostawy są większość do 2 dnia od wpłaty a od wczoraj mam informację o planowanych dostawach we wtorek czyli kupując i płacąc w poniedziałek  klient u mnie ma info o dostawie we wtorek na za tydzień gdzie poniedziałek plus dwa dni to jest  środa a nawet niech będzie czwartek a nie dopiero wtorek.  Zamówienia spadły do zera.

oznacz moderatorów
luk510
#9 Pomysłodawca#

to nieprawda od wczoraj we wszystkich akcjach podaje czas dostawy na poniedziałek gdyby to tyczyło się tylko 24 to by było inaczej. 

oznacz moderatorów
ArturCheba
#8 Zapaleniec#

A użytkownik Allegro wciąż jako jedyny przy swoich ofertach nie posiada informacji zielonym drukiem, dostawa w poniedziałek. Ciekawe , że algorytm nie dotknął użytkownika

oznacz moderatorów
Client:100160870
#12 Orędownik#

@ArturCheba  Dolna część pleców nie pogryzie się sama.

oznacz moderatorów