anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek"

MAMY ROZWIĄZANIE!
0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry.
Dzisiaj jest 21.12.2021 godzina 7:40. Mam ustawioną godzinę graniczną wysyłki na godzinę 13:00. Wysyłam w 100 % przesyłki w terminie. Wywiązuję się ze swoich obowiązków w 100 % (terminowość wysyłki). W moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek". Dlaczego? Przecież nadając paczkę dzisiaj do godziny 15:00 - InPost dostarczy ją jutro (22.12.2021), a Poczta Polska pojutrze (23.12.2021). Dlaczego Państwo zabieracie mi potencjalnych klientów? Kto mi zrekompensuje potencjalne straty braku zawartych transakcji. Może powinniście Państwo wprost mi napisać, abym zaprzestał sprzedaży na Waszym portalu.

oznacz moderatorów
231 ODPOWIEDZI 231
patrik2
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to że Allegro bezpodstawnie ustawił w ofertach sprzedających czas dostawy na 28 grudnia. To jest pogwałcenie jakichkolwiek zasad. Zabraliście nam ostatnie 2 dni najlepszego handlu w całym roku. Dla wielu sprzedawców te 2 dni to są straty na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Skoro deklaruję czas wysyłki 24h i wysyłam w ciągu 24h, mam informację od kurierów że paczki wysłane do 22.12 będa dostarczone do klientów przed świętami, to jaka jest rola Allegro żeby zniszczyć mi sprzedaż?

oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

Wysyłają ludzi w dobie pandemii na zakupy do sklepów stacjonarnych.Kto kupi na Allegro prezent jak na głównej stronie przedmiotu jest komunikat dostawa w poniedziałek /po świętach/!!!

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Dzień dobry. Chciałabym się zapytać dlaczego tylko sprzedawca Allegro ma oznaczenie "dostawa przed świętami" a pozostali sprzedający już nie? To jest nie porządku wobec innych sprzedających. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

PS A InPost deklaruje doręczenie przesyłek przed świętami nadanych do 22 grudnia!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

dzięki 🙂

oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

Warunkiem dostawy jeszcze przed Wigilią jest nadanie przez Ciebie przesyłki w sieci InPost do 22 grudnia włącznie.

A tu 21 grudnia bomba !!!

oznacz moderatorów
artmagames
#9 Pomysłodawca#

Z ostatniej chwili: ta cała akcja jest tylko i wyłącznie ułatwianiem życia / faworyzowaniem jednego, ulubionego przewoźnika allegro tj. inPostu - to oni się nie wyrabiają, wiem to od kurierów. Tak samo jak wiem, że magazyny DPD są puste, a paczki dostarczane z dnia na dzień. Trzeba było napisać, że opóźnić wysyłkę to może inPost i nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z lepiej zarządzanych przewoźników. Totalna dziecinada ze strony allegro. UOKiK powinien sprawdzić czy nie stoją za tym jakieś ustalenia (nie mające pokrycia w jakimkolwiek prawie) między tymi firmami.

oznacz moderatorów
autotomcar
#9 Pomysłodawca#

Fantazjujesz. Zarowno Inpost, DPD, DHL  i inne firmy mają roboty na maxa. Moj kurier z Fedexu podjeżdza po paczki po 18tej a zwykle to robił przed 15. Tyle mają roboty. 

Po dzisiejszej akcji allegro na pewno ilosc paczek spadła ale to i tak są pojedyncze procenty. Allegro to monopolista ale są jeszcze mniejsze sklepy internetowe i duzi gracze ze stacjonarnych sklpow ktorzy sprzedaja tez online typu empik itd

oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

Tylko że tych małych są tysiące i to nie są pojedyncze procenty.Moja mała firma wczoraj miała 26 paczek dzisiaj jedną.Brawo Allegro!!! Jutro i pojutrze będzie podobnie.Po co płaciłam za wyróżnienia i oznaczenia Hit ??

oznacz moderatorów
LOMMBARD8
#8 Zapaleniec#

Razem krzyknijmy : Dziękuję Ci Allegro szm..to jedna!

oznacz moderatorów
artmagames
#9 Pomysłodawca#

W moim wpisie nie ma krzty fantazji. Najwyraźniej w Twoim regionie inni przewoźnicy są mniej wydolni. U nas DPD był po paczki o 12, mówił że magazyny puste i idzie zaraz do domu. Ponadto paczka DPD z niemiec nadana przedwczoraj dzisiaj już jest w Polsce, a jutro będzie doręczona.

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Ja też Allegro dziękuję ci za zabicie mi sprzedaży w dni  o największym możliwym  potencjale handlowym. Zamówienia wczoraj i dziś dzięki Wam spadły mi o 90%. Inne portale np taki na e... jeszcze dziś ma "dostawa przed świętami". A tutaj i Wy, a dzięki Wam i my wyszliśmy na frajerów. 

oznacz moderatorów
konselo
#11 Animator#

Faworyzowanie to chyba DPD ka za którego w przyszłym roku zapłacisz - przecież cały czas słychać jaki to inpost jest bee po akcji z nieudanym wykupem - u mnie DPD ma opóźnienia (pod punkt pickup normalnie 1 samochód teraz musiały 3 podjechać) a INPOST - BEZ PROBLEMU SIĘ WYRABIA I PACZKI SĄ NA NASTĘPNY DZIEŃ

oznacz moderatorów
europa89
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Sami się pogubiliście, napisałem o usunięcie tych bzdur z moich ofert to dostałem odpowiedź, że mam wysłać screeny z zakładek potwierdzających moją szybką wysyłkę. Po ich otrzymaniu nagle zmiana frontu i suchy tekst. 

 

Niepoważne traktowanie ludzie.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Na allegro spadła sprzedaż ale na e r _ l i to miałem dzisiaj rekord.

oznacz moderatorów
Client:100160870
#12 Orędownik#

@krejzole No to super. A tu jeden twierdzi, że Allegro zrobiło sprzedającym prezent przed świętami dla ich dobra i chroni ich tym przed niespodziewanymi negatywami. A to żartowniś.

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Allegro niech zajmie się negatywami w swoim oficjalnym sklepie. Tak cisną na szybką wysyłkę a tu się okazuje że sami nie dają rady.

oznacz moderatorów
buty-boyar
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj widnieje na moim koncie "dostawa w środę". Nawet gdybym wysłał paczki w poniedziałek to w większości sytuacji doszłyby do wtorku. Piękna sprawa. Piękny portal.

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Ja właśnie zakładam tam konto. Wiem, że Boże Narodzenie już stracone, ale wiadomo, jakie świetne pomysły będzie miało Allegro przy okazji kolejnych dni wolnych. I mam w nosie Wasz program Super Sprzedawca jak sami zabieracie mi 90% obrotu. 

oznacz moderatorów